Yayla Meraklılarına Özel

 Yayla Meraklılarına Özel

Yayla yayla gezip doyamayanlardan mısın? Ya da pek yayla gezemedin dikkatini çekti bir tıklayım dedin. Her iki seçenekte de doğru yerdesin. Biz doğa meraklısı herkese en iyi hitap eden doğa aşıklarıyız. İşimiz bu. Sizler için şehir şehir gezer yeni bölgeler, yaylalar, akarsular, mesire alanları, milli parklar, ya da kültürel noktalar keşfederiz. Bu noktaları sıra sıra dizer bazı programlar oluştururuz. Bu programlara katılan gezgin arkadaşlarımızdan aldığımız geri dönüşler ile her geçen yıl daha iyisini hazırlamayı başarırız.

Bu ailede yerini almak çok da zor değil. Uygun fiyatlı seçenekler çıkararak ailemizi olabildiğince geniş tutmaya çalışıyoruz. Bunu meslektaşlarımızın web sayfalarındaki fiyatları inceleyenler fark edebilirler.

Sizler için bu yıl güzel bir yayla konaklamalı Karadeniz turu hazırladık. Öyle muhteşem bir organizasyon oldu ki emin olun bizler de her hafta sizinle geleceğiz. Aradığınız şey muhteşem yayla gezileri yapıp yeni arkadaşlar edinmek ise tamda bu noktadayız. En iyi noktaları bir araya getirerek hatasız bir şeyler ortaya çıkaralım istedik. Bir çok benzer operasyonu sizler için inceledik. Belki bir ay sürdü bunun ortaya çıkması ama açıkçası değdi. İster fotoğraf meraklısı olun ister bir gezgin vakit geçirebileceğiniz bu güzel seçenek tam da size göre.

Organizasyonumuzu yaparken bazı şeylere dikkat ettik. Bunların başında araç ve otel kalitesi geliyor. Bu fiyata bu uzunlukta ve bu kalitede bir organizasyon açıkçası biz bulamadık. Bulan arkadaşlardan da bize bilgi vermelerini rica ederiz.

Yayla gezmek istemeyenler için de bir çok seçenek bu web adresinde var. Kebap yemeyi mi seviyorsun? en iyi gastronomi gezilerini burada bulabilirsin. Ya da niyetin sadece dinlenmek mi? En iyi seçenek yine buradadır emin ol.

Bizler 81 ilden katılmanızı mümkün kılacak organizasyonlar hazırlıyoruz. Bu organizasyonlara maddi açıdan genellikle orta ve üst seviyede misafirler katılıyor. Fakat bunu nakte çevirme gibi bir derdimiz yok açıkçası. Mesleğimizi hakkıyla icra etmek bize yeterli. Yaptığımız organizasyonlarda seviyeli arkadaşlıkların oluşması da bizi mutlu ediyor. Her geçen gün hep birlikte çok daha iyi işlere imza atabilmek dileğiyle. Hoşçakalın.

Bizi arayın, çekinmeyin. Aklınıza gelen her soru için 0850 840 52 50

Okumaya devam etmek için gezi.buskirala.com/en-kapsamli-karadeniz-tur-programlari sayfamızı inceleyin.