Uzungöl’e Nasıl Gidilir?

 Uzungöl’e Nasıl Gidilir?

Uzungöl’e ulaşmak için Trabzon’dan öncelikle Çaykara ilçesine ulaşmanız gerekir. Uzungöl Çaykara’ya 30 kilometre uzaklıktadır. Trabzon’dan Uzungöl için gezi programları bulunan acentalar da bulabilirsiniz. Bu şekilde Uzungöl’e nasıl ulaşacağım? gibi soru işaretleriniz de ortadan kalkar.

Trabzon’dan ve Çaykara’dan Uzungöl’e ulaşmak için araç kiralayabilir veya neredeyse her saat başı kalkış yapan minibüsler ile transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kendi aracınız ile gidecekseniz Trabzon – Çaykara – Uzungöl rotasını takip etmelisiniz.

Uzungöl gezinizden sonra Sümela Manastırını gezebilirsiniz. Sümela manastırına nasıl gidilir? öğrenmek için bağlantıyı tıklayın

Uzungöl, Sümela Manastırı, Batum, Boztepe, Samsun, Artvin ve Ayder yaylası gibi tüm turistik bölgeleri aynı paket içerisinde de gezebilirsiniz. Bunun için Buskirala’nın Karadeniz tur programları size en iyi seçenekleri sağlar. Üstelik aracınızla harcayacağınızdan daha az harcar ve daha kapsamlı bir program ile gezersiniz. Bu programlarımız ulaşım dahil şekilde olduğu için bu tarz sorunlar ile karşılaşmaz ve bölgenin tamamını hatasız bir şekilde gezme şansı yakalarsınız.

Uzunluklarına göre bir çok çeşidi bulunan bu programlar 3 günlük, 5 günlük veya 7 günlük gibi sizlere ek seçenekler sunar. Görmek istediğiniz bölgeye göre veya boş olan vaktinize göre dilediğinizi seçebilir ve online rezervasyon yapabilirsiniz.

81 ilden misafirlerimizin katıldığı bu programların ulaşım yönünden seçenekleri de bulunuyor. Karadeniz’de gezilecek yerleri keşfetmek için uçakla veya tur otobüslerimiz ile programlarımıza katılabilirsiniz. Bulunduğunuz şehirde otobüs seçeneğimiz yok ise otobüslü seçeneği barındıran şehirlere ulaşım sağlayarak bu programa erişebilirsiniz.