Uçaklı Karadeniz Gezisi

 Uçaklı Karadeniz Gezisi

Karadeniz programlarımız uçaklı seçeneği ile de satışa sunuluyor. Bulunduğunuz Havalimanından kalkıp Ordu Giresun havalimanına iniyoruz. İndiğimizde tur aracımız rehberimiz ile birlikte bizi bekliyor olacak. 6 günlük bir tur olan uçaklı Karadeniz turumuz içerik ve destinasyonlar açısından Karadeniz Rüyası turumuz ile eştir.

Uçaklı satışa sunulan Karadeniz turu misafirlerimiz otobüslü satın alınmış olan Karadeniz rüyası turu misafirlerimiz ile Ordu Giresun Havalimanında birleştirilir. Tur bitiminde tekrar izleri havalimanından uğurlar ve biz Karadeniz tur otobüslerimiz ile yolumuza devam ederiz. Tur, rehber, otel ve ulaşım aracı kalitesinde acentamız hiçbir değişiklik yapmaz.

Karadeniz’i gezmek isteyenlere tavsiyelerimiz arasında olan uçaklı Karadeniz turlarından otobüslü fiyatına faydalanmak için erken rezervasyon Karadeniz turları kategorimizi inceleyebilirsiniz. Programımız 5 gece 6 gün olarak düzenleniyor. Tüm konaklamalarımız 4 yıldız ve dengi otellerde yapılıyor.

Uçaklı Karadeniz gezisinde ilk gün Giresun, Zigana, Hamsiköy ve Maçka’yı geziyoruz. Hamsiköyde sizlere meşhur Hamsiköy sütlaçını da ikram ediyoruz.

İkinci günümüzde Çay fabrikası, Sürmene Bıçakçısı ve dünyaya nam salmış Uzungöl’ü geziyoruz. Üçüncü günümüzün tamamını Batum’a ayırıyoruz. Sınır geçiş işlemlerini yapıp Gürcistan’a giriş yapıyoruz. Batum’da Apsaros Kalesi, Gonio Köprüsü, Medea Heykeli ve Ali Nino Heykelini görüyor farklı kültürlerden esintiler yakalıyoruz. Akşam tekrar ülkemize dönüyor otelimize geçiyoruz.

Turumuzun dördüncü gününde Fırtına Deresi, Palovir şelalesi, Çat vadisi, Zilkale, Ayder yaylası, Çinçiva ve Kaçkar dağlarını geziyoruz. Beşinci günümüzde Tarihi Memiş Ağa Konağı, Ayasofya Müzesi, Atatürk Köşkü ve Kazaziye Sanatının icra edildiği atölyeleri gezeceğiz. bu günün sonunda Samsun ilimize geçip, burada bizler için hazırlanan otelimizde konaklayacağız.

Altıncı günümüzde Samsun’u keşfedeceğiz. Samsun’da Onur Anıtı, Bandırma Vapuru, Amazon Köyü ve Amisos tepesi gezilerimizi yaparak turumuzu sonlandıracağız.

Uçaklı turlarımızın tamamında uçak biletlerinizi biz tedarik ederiz. Fakat katılımın çok farklı bölgelerden olması sebebiyle Paket Tur ücretine dahil değildir. Web adresimizin uçak bileti sayfasından siz de uçak bileti fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.