Uçaklı Geziler

 Uçaklı Geziler

Hepimiz alışkınız otobüsler ile yeni yerler keşfetmeye. Ama modern çağın getirdiği avantajlardan da dönem dönem faydalanmak gerekiyor. Binlerce kilometre yolunuz varsa bazen uçmak, karayolu ile seyahate göre daha cazip hale gelebiliyor.

Buskirala sizleri gezi noktalarına ulaştırırken her zaman uçağı tercih etmiyor. Bu gideceğimiz bölgenin size olan uzaklığı ile ilgili bir durum aslında. Maliyetler ve mesafe karşılaştırılarak uçak seçeneği ekleniyor veya eklenmiyor. Bu sebeple sadece size uzak bölgeleri sunduğumuz uçuşlar ile keşfediyorsunuz.

Bu uçuşların bizlere sunduğu ek avantajlar da var aslında. Siz Sakarya’dan bir geziye katıldığınızda aynı programa Van’da ikamet eden arkadaşınız katılabiliyor. Bunun vermiş olduğu keyif gerçekten bir başka.

Fiyat hususunda da erken davrananlar otobüs fiyatına uçakla programlarımıza katılabiliyorlar. Bu durum uçak bileti fiyatlarının erken alındığında çok daha makul sunulmasından kaynaklanıyor.

Tüm bu avantajların yanı sıra uçaklı ulaşım seçenekleri ülkemizin her ilinden programlarımıza katılmak isteyen misafirlere de cevap vermemizi sağlıyor. Tüm bu programlar yapılırken otobüs desteği de devam ediyor.

Ülkemizin hangi bölgesine giderseniz gidin indiğiniz havalimanında sizi aracımız rehberi ile birlikte bekliyor olacaktır. Bu noktalarda buluşmamız sonrası programlarımız tam gaz devam ediyor olacak.

Uçmayı sevenler için bir çok farklı gezi programı bulunmasına rağmen bunlar arasından uçaklı Karadeniz turları diğerlerinden ayrılıyor. Ordu-Giresun havalimanında buluştuğumuz bu programlara her yıl yüzlerce gezginimiz katılıyor. Sizler de güzel bir program arayışında iseniz hiç vakit kaybetmeden ailemize katılabilirsiniz.