Turizm’in Çıtasını Yükseltiyoruz

 Turizm’in Çıtasını Yükseltiyoruz

Tüm operatörler aynı hizmeti mi sağlıyor? Hepsi aynı ama sadece yüksek reklam kampanyaları düzenleyebilenler daha çok yolcuya hizmet veriyor fark edebildiniz mi? Hizmeti ile ayrışan bir seçenek oluşturalım istiyoruz. Yüksek bütçeli reklam kampanyaları düzenleyip bu reklam bedellerini tur fiyatlarına yansıtmak değil, aksine işini reklam olarak gören bir operatör ile karşılaşacaksınız.

Buskirala paket turlardan tatil programlarına, uçak biletinden otel rezervasyonuna kadar sağladığı her hizmette ayrıcalıklı bir konsept oluşturur. Bunu en basit günlük geziden haftalık tatil programına kadar hissedebilirsiniz.

Ülkemizin 81 iline aynı kalitede hizmet sağlamayı hedefledik. Öncelikli hedefimiz programlarımızda misafir yorgunluğunu azaltmaktı. Bu sebeple ilk olarak Ankara çıkışlı uçaklı turlar ile başladığımız serüven 81 il ile sonuçlandı. Artık ülkemizin neresine gidersek gidelim sadece bir iki saatte yolculuğumuz sonlanacak. Bu hızlı yolculuk sonrası sizi her donanıma sahip bir tur otobüsü bekliyor olacak.

Deneyimli rehber kadromuz ile muhteşem tanıtımlar yapacak, zihinlerinizi yılın yorgunluğundan temizleyeceğiz. Gezileriniz sırasında sizlere 7/24 hizmet sunan, araçta çayınızı ikram eden, otelde valizinizi taşımanıza yardımcı olan, yaşamanız muhtemel küçük problemleri anında çözebilecek yetkide bir personel tahsis ediyoruz. Bir gezi planı nasıl yapılır? veya Bir gezi nasıl olmalı? sorusuna işte böyle olmalı cevabını verebileceğiniz kalitede programlar ile gerçek bir fark çıkarıyoruz ortaya.

Biz ultra lüks ofislerde sizleri karşılayıp, TV kanallarına reklam verip, arama motorlarına milyon dolarlar ödeyip bu ödemeleri gezi bedellerine paylaştırmak yerine tüm bu giderleri program kalitesine harcayarak reklam yapmayı tercih eden bir operatörüz. Bu durumun doğurduğu sonucu hep birlikte göreceğiz. Bakalım kaliteli hizmetmi kazanacak? Yoksa yüksek bütçeli reklam politikaları mı?

Bir tur operatöründe bulunmasını hayal ettiğiniz her hizmet Buskirala’da mevcuttur. Kapıdan kapıya VIP transferden her şey dahil paketlere, uçak biletinden MICE hizmetine veya havalimanı transferi hizmetine kadar…