Site Yönetimleri İçin Tur Organizasyonları

 Site Yönetimleri İçin Tur Organizasyonları

İçinde bulunduğumuz dönemde can çekişen güzel geleneklerden biri de komşuluktur. Bu gelenek kültürümüzün uzun yıllar çok önem verdiği, ailemiz yanımızda olmasa da ailemiz gibi gördüğümüz komşularımızı tanımamıza ve benimsememize neden olurdu. Son yıllarda çoğumuz alt komşumuzu bile tanıyamaz hale geldik. Bir çok insan komşusuyla aynı iş yerinde çalıştığının bile farkında değil.

Eski günleri çoğumuz hatırlarız. Komşu teyzemizden ekmek istediğimizi, onun bize yumurta almaya geldiğini, gece babamızın rahatsızlandığında komşumuzun bizi hastaneye götürdüğünü. Bunların hepsi neredeyse bir hayale dönüştü. Oysa öyle güzel şeylermiş ki bunu şimdi anlayabiliyoruz.

21.yüz yılın en zor sınavlarından biri de bu komşuluk ilişkilerinin yok olmasıdır. Operatörümüz site yönetimi veya apartman yönetimlerine bu durumu sonlandırabileceğiniz fırsatları sağlar. Bizler bunun adını komşu turları koyduk. Sizin siteniz veya apartmanınız için seçeceğiniz programı sadece sizin sitenize özel bir hale getiriyoruz. Bu sayede komşularınız ile birlikte seyahat etme ve tanışma imkanı buluyorsunuz. Sadece sizin sitenize özel düzenlenen bu programları kendi müşterilerimize sunmuyoruz. Tur otobüslerimiz sitenizin bahçesinden kalkış yapıyor ve size özel rehber tahsisi ile samimi ve elit turlar ortaya çıkarıyoruz.

Eğer sizde Türkiye’nin herhangi bir şehrinde bir site veya apartman yöneticisiyseniz, özel indirimlerile sunduğumuz Doğu Karadeniz turları, Akdeniz turları, Ege turları veya bambaşka tatil seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Apartman sakinlerinize sunabileceğiniz bu hizmet ile hem indirimli bir şekilde tur fırsatı yakalamış olur, hem de komşuluk ilişkilerinizi geliştirme imkanı bulursunuz.

Operatörümüz sunmuş olduğu bu olanaklar ile hiç bir şekilde karşılaşma şansınızın olmadığı komşularınız ile uzun zamanlar geçirmenizi sağlar. Bu organizasyonlar sitenizdeki samimiyeti artırır. Kapısını çalabileceğiniz bir komşu kazandırır.