Seçkin Otellerde Konaklama

 Seçkin Otellerde Konaklama

Nedir bu seçkin otellerde konaklama? Her tur programımızda yazıyoruz. Seçkin oteller? Tabi ki güzellik ve kalite göreceli bir kavramdır. Fakat her yıl düzenli olarak yaptığımız memnuniyet anketleri her ne kadar bu kavramlar değişkenlik gösterse de bizlere bazı bilgiler sunar.

Her bitirdiğimiz yılın sonunda kimi beş yıldızlı otelimizden daha yüksek puan alan dört yıldızlı veya özel belgeli oteller ile karşılaşırız. Bir sonraki turizm sezonunda otel seçimlerimizi bir önceki yıl sizlerden gelen geri dönüşlere göre organize ederiz.

Yılın 52 haftası düzenlediğimiz konaklamalı turlar bu nedenle her yıl en popüler turlar listesinde yerini alır. İyi çalışan ve güler yüzlü bir otel ekibinin 4 yıldızlı otelde misafirlerimize verdiği hizmet kalitesi genellikle 5 yıldızlı ultra lüks otellerden daha fazla teşekkür getirir. Bu nedenle çoğu programımızda yılın trend turlarını oluştururken 4 yıldızlı ve bu özelliklere sahip otelleri tercih ederiz.

Misafirlerimize daha önce kendi ekibimizden hiç kimsenin konaklamadığı oteli asla sunmayız. Aylar öncesinden hazırlanan tur programları ile her otelde mutlaka sizden önce bizler konaklar ve kendi kalite standartlarımıza uygun olup olmadığını değerlendiririz.

Bir otelden beklentiniz nedir? bunu çok iyi biliyor ve sizlere mahcup olmayacağımızdan emin olduğumuz tesisler ile anlaşmalarımızı tamamlıyoruz.