Ramazan Bayramı Aktiviteleri

 Ramazan Bayramı Aktiviteleri

Ramazan bayramı aktivitelerimiz bu yıl yine tam gaz devam ediyor. Ramazan bayramı günübirlik turları Ankara Çıkışlı olarak düzenleniyor.

Şeker tadında bayram turları çıkarıyoruz ortaya. Ramazan Bayramı günübirlik turlarımız arasında yaz döneminin vazgeçilmez gezisi Amasra, Sapanca, Konya, Kelebekler Vadisi, Kapadokya, Filyos, Eskişehir ve Kütahya turları bulunuyor. Bayramınızın tadı kaçmasın diye tüm detayları yine özenle hazırladık.

Her zamanki kalitede turlar sunmak için bayram öncesi yoğun çalışmalar gerçekleştiren acentemiz, tüm bu turları en uygun fiyata sunar. Kültür turu özlemi duyanlar günübirlik Eskişehir turumuzda güzel anlar yaşarken, denizi özleyenler için Filyos turumuzda yüzme fırsatı bulacaklar.

Artık hep aynı turlara katılmaktan sıkıldım diyen gezginlerimiz için tavsiye turumuz bu bayram Kütahya turu olacak. Doyasıya eğlence, doyasıya keyif ve doyasıya gezi yapacağımız güzel bir bayram geçireceğiz sizlerle. Ankara’nın en yaygın kalkış noktalarına sahip acentesi olarak turun gideceği yön farketmeksizin başketimizin dört bir yanından kalkış sağlıyoruz.

Günübirlik Bayram Turları’nın Diğerlerinden Farkı Nedir?

Günübirlik Bayram turları standart turlara daha özenle hazırlanıyor. Aşırı talep sebebiyle bir çok tesis ve restoran problemler yaşıyor. Bayramda sıfır hata prensibi ile 24 saat çalışarak oluşması muhtemel tüm hataları engelliyoruz.

Tesislerde sizler için yer ayrılırken öğle yemeği alacağımız restoranlar ise gerektiğinde bireysel müşteriye kapatılıyor. Bunu sağlayarak sizlere güven dolu turları günübirlik olarak sunuyoruz. Tur araçlarımızın kalitesini bayram günlerinde en yukarıda tutarak maksimum konforlu seyahati standart hale getiriyoruz. Düzenli çalıştığımız rehber kadromuz sizlere bayram turunda olduğunuz hissini verecektir. Ayrıca bu turlarda acentemiz sürpriz hediyeler de sunar.

Bayramda Günübirlik Tur Fiyatları

İşte tüm mevzu burada başlıyor. Yıl boyu tercih ettiğiniz acente bayram turlarında size farklı fiyat mı veriyor? İster günübirlik ister konaklamalı tüm turlarda Buskirala standart fiyatları ile sizleri fırsatçılardan korur. Bayramdan bir ay önce katıldığınız tur fiyatına bayramda da katılabilirsiniz. Üstelik daha da özenle hazırlanmış tur programları görürsünüz.

Bayram turları acentemizin kar amacı gütmeden, bir nevi reklam olarak gördüğü turlardır. Bizlerle daha önce tanışmamış misafirlerimizin aklında yer edinmek amacı ile her zamanki fiyata düzenlenir. Siz de ailemize katılın, bayramda keseniz yıpranmasın.