Pandemi Döneminde Günübirlik Turlar

 Pandemi Döneminde Günübirlik Turlar

Pandemi döneminde TBuskirala almış olduğu önlemler ile günübirlik turlarda güven verir. Misafirlerimizin virüsten korunması için her türlü işlemi detaylıca gerçekleştiren operatörümüz bu sebeple pandemi döneminde daha çok tercih ediliyor. Belirttiğimiz tüm önlemler Ankara çıkışlı bolu organizasyonları ve tüm diğer turlarda uygulanır.

Peki bu aldığımız önlemler nelerdir?

  • Hes Kodu Zorunluluğu
  • Maske ve Mesafe
  • Araç İçi Dezenfektanlar
  • Buskirala’ya Özgü Önlemler

Günübirlik Turlarda Hes Kodu Zorunluluğu

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından özenle yürütülen bu sisteme Buskirala’da dahil olmuştur. Günübirlik turlarımızda Hes kodu bulunmayan hiç bir misafirimiz turlarımıza kabul edilemiyor. Bu durum misafirlerimizin ve birinci derece yakınlarının Covid-19 hastalığı taşımadıklarından emin olmamızı sağlıyor. Misafirlerimizden alınan Hes kodları T.C. Altyapı ve Ulaştırma Bakanlığı sistemlerine de işlenerek sizlerin seyahati için UETDS sisteminden onay alınıyor. Bu kodları gerektiğinde tur sırasında giriş yapacağımız tesisler ile de paylaşabiliyoruz.

Günübirlik Turlarda Maske ve Mesafe

Pandemi döneminin olmazsa olmaz önlemlerinden maske ve mesafe kurallarını en sıkı şekilde uyguluyoruz. Tüm ekibimiz ve misafirlerimiz tur süresince maskelerini çıkarmadan seyahat ediyor. Bunun yolculuk sırasında sağlığınızı korumak için mesafe kurallarına özen gösteriyoruz. Günübirlik turlarda araç oturma planlarımız soy ismi farklı misafirlerimiz için araça koltuk kapasitesinin %50’si olarak belirlenmiştir. Bu durum sot ismi farklı olan diğer bir misafirimiz ile aranızda iki boş koltuk bırakmamızı sağlar. Soy ismi aynı olan misafirlerimiz ise karşılıklı rızaları var ise yan yana oturabilirler.

Günübirlik Turlarda Araç İçi Dezenfektan Uygulaması

Günübirlik tur seçeneklerimizin tamamında tur otobüslerimizde dezenfektan bulundururuz. Her hangi bir kullanım sınırı olmadan sertifikalı dezenfektanlarımızı güvenle kullanabilirsiniz. Araç içi dezenfektanlarımızın yanı sıra operatörümüz sözleşme imzaladığı her tesisten de bu uygulamayı standart hale getirmesini ister. Bu sayede sizleri daha sıkı bir korumaya kavuştururuz.

Günübirlik Turlarda Buskirala’ya Özgü Önlemler

Buskirala günübirlik turlarda yukarıda bahsettiğimiz önlemlerin dışında farklı bir önlem daha alıyor. Günübirlik tur araçlarımızın klima ve kalorifer sistemleri normal dönemde araç içi hava akışını kabin içinde yaparken günümüzde bunu tam aksine çevirdik. Artık turlarımızda araçlarımız hava sirkülasyonunu dışarıdan alınan temiz hava ile sağlıyoruz. Araç içi negatif basınç bu şekilde gerçekleştiriliyor. Tur otobüsü içerisindeki kullanılmış hava dışarı düzenli olarak atılırken dışarıdan daimi bir temiz hava akışı sağlanıyor.