Muhteşem Yayla Turları

 Muhteşem Yayla Turları

Karadeniz yayla programları hakkında en yoğun çalışma ve hazırlığı yürüten Buskirala’dır. Sizi Karadeniz’in uçsuz bucaksız yaylaları ile buluşturuyoruz. İlkbahar ile başlayan Karadeniz yayla turlarımız sonbahar ile sona eriyor. Kış sezonunda bölgenin çetin hava şartları gereği Karadeniz turları düzenlemiyoruz.

Karadeniz’de dört yıldız veya dengi otellerde konaklıyor ve neredeyse her gün farklı bir yaylayı geziyoruz. Tüm bu gezilerimiz her türlü konfor ve donanıma sahip d2 yetki belgeli kiralık tur minibüsleri ile gerçekleştiriliyor. İlgili turlarımızı en uygun fiyata almak için erken rezervasyon tur fırsatlarımızı kaçırmamalısınız.

Karadeniz’de Hangi Yaylalar Gezilir?

Doğu Karadeniz uçsuz bucaksız ormanlar ile hırçın bir denizin adeta dans ettiği muhteşem bir bölgedir. Bünyesinde ülkemizde ve dünyada ün yapmış bir çok yayla bulunur. Bu yaylaların her biri diğerinden daha güzeldir. Bulutların üstünde muhteşem doğa yürüyüşleri yapıp, profesyonel fotoğraflar yakalayabileceğiniz en güzel yerlerdir.

Bölgenin vazgeçilmez çalgılarından olan Tulum ve kemençe eşliğinde Horon tepip kendinizi doğaya bırakabilirsiniz. Sıcak kanlı, candan halkı ile sizi hemen kucaklar Karadeniz. Yayla meraklılarına özel her bir yaylada ayrı ayrı şenlikler düzenlenir. Bu şenliklerin tarihlerini öğrenip katılabilirsiniz. Kimse size kimsiniz diye sormaz. Şimdi bu yaylaları listeleyelim.

  • Ayder Yaylası
  • Pokut Yaylası
  • Perşembe Yaylası
  • Kafkasör Yaylası
  • Kiraz Yaylası
  • Anzer Yaylası
  • Borçka Karagöl Yaylası
  • Sis Dağı Yaylası
  • Sal Yaylası

Karadeniz turlarımızda bu yaylaların tamamını maalesef gezdiremiyoruz. Tüm yaylaları tur programlarımıza eklememiz durumunda yaklaşık 20 günlük turlar çıkıyor ortaya. Yine de en kapsamlı Karadeniz tur programları buskirala.com adresindedir. Bu sebeple sizleri ve kesenizi yormayacak şekilde içlerinden en güzel ve en ünlülerini seçiyor. O yaylaları turlarımıza ekliyoruz.

Adeta bölgeye aşık rehberlerimiz ile şiir tadında turlar sunuyoruz. Kusursuzca işlenip hazırlanmış her Karadeniz turumuzda sizleri de aramızda görmek istiyoruz. Tüm Karadeniz yayla turlarımızda 12 taksit ile ödeme imkanı sağlıyoruz. Ayrıca her şey dahil konseptli Karadeniz programları ile kesenizi yormuyoruz. Üstelik yerinizden hiç kalkmadan online satış sistemimizi kullanabilirsiniz.