Kuzeye Açılan Kapı

 Kuzeye Açılan Kapı

Karadeniz’in hırçın dalgalarına, coşkun ırmaklarına yelken açıp büyüleyici ormanlarında kanat çırpmak istemez misiniz?
Karadeniz turu nasıl yapılır? diye herkese uzun uzun hikayeler anlatacağınız tur programlarımız hazır.

Deneyimli rehberlerimiz eşliğinde en kapsamlı Karadeniz turu yapma keyfini yaşayacaksınız. Karadeniz turu nasıl yapılır? sorusuna son noktayı koyan profesyonel ekibimiz ile adeta bu program bir serüvene dönüştü.

Ülkemizin oksijen deposunda sıhhat bulurken mistik tarihi yerleri ile geçmişe gideceksiniz. 4 mevsim yağmura rastlayabileceğiniz bölgede mis gibi toprak kokusunu içinize çekerek doğayı koklayacaksınız. Bazen dalların arasında gezen bir kelebek bazen eli fındıklı bir sincap yüreğinizi ısıtacak. Kuzeyde yaşananlar unutulmaz. Sevdikleriniz ile birlikte muhteşem anılar biriktireceksiniz.

Ben Karadeniz yaylalarını sadece gezerek değil aynı zamanda konaklayarak ta yaşamak istiyorum diyen misafirlerimize özel yayla konaklamalı Karadeniz seçeneği de ekledik. Böylelikle sabah uyandığınızda gözünüzü doğaya açacak ve kahvaltınızı Karadeniz’in enfes yaylalarında yapma imkânı bulacaksınız.

Karadeniz gezilecek yerler bakımından oldukça zengin olduğu için arabayla Karadeniz turu yapmak isteyenlerin keşfedemediği güzellikleri, bölgeyi en iyi bilen rehberlerimizle ıskalamazsınız. Zamanınızın kıymetini bizler çok iyi bildiğimiz için en ufak detaylarına kadar düşünerek Karadeniz turu rotası oluşturduk. Sizler de erken rezervasyonlardan yararlanarak, en uygun fiyatlı Karadeniz turu fırsatlarımızı kaçırmayın.