Kuzeyde Yaşananlar Unutulmuyor

 Kuzeyde Yaşananlar Unutulmuyor

Kuzeyde yaşananlar unutulmuyor mu? Evet gerçekten unutulmuyor. Bunu en iyi Karadeniz turu programlarımıza katılanlar anlıyor. Üzerinden yıllar geçse de kuzeyin çiçek kokuları eşliğinde bizi karşılaması, insanlarının tertemiz gülüşü, ülkenin en sık ormanları, hırçın denizi, tadına doyum olmayan hamsisi, tulumun sesi, kemençenin dile gelmesi hiç unutulacak gibi değildir ki.

Ne kadar vakit geçerse geçsin Karadeniz bölgesine özlemi hiç bitmez insanın. İçinde olduğumuz betonlardan mıdır? bilmesek de içimizdeki doğa aşkı her yıl git oraya diye bize seslenir. Şunu fark ettik daha önce ülkemizin kuzeyini keşfetmeyenlerden çok gidip görenler daha çok arzu duyuyor bu organizasyonlara. Tıpkı bizim gibi. İşimiz gereği adeta misafirlerimiz için kuzeye açılan kapı durumundayız, onlarca kez bölgeye gitmemize rağmen biz bile doymadık ki. 

Gezmek istiyorum diye içten içe haykıran herkes için Karadeniz programları adeta keyif doludur.

Hepimiz bir yerlere giderken, daha doğrusu daha önce gitmediğimiz bir bölgeye giderken standart yaşam kalitemizden daha yukarıda bir plan yaparız. Gittiğimiz bölgede rahat edelim isteriz. Bunun bilinci ile evlerimizden daha yukarıda bir konaklama kalitesi ile organizasyonlarımızı gerçekleştiririz. Bu sayede her sezon yüksek memnuniyet oranına sahip turlar çıkar ortaya. Sizlerden gelen geri dönüşler bize hayat verir. Araçlarımızdan inerken yüzünüzün güldüğünü görmek nasıl bir histir bunu en iyi meslektaşlarımız bilir.

Unutulmaz anlar için henüz geç değil. Şimdi biraz karıştırsak sayfaları bir çok seçenek sunabiliriz. Karadeniz turu nasıl yapılır? sorusuna en iyi cevap niteliğinde programlar ile karşılaşırsınız. Aradığınız şey gerçekten en iyisi ise doğru yer burası. Kıyaslayın, değerlendirin, bu fiyata bu kalitede bir seçenek gerçekten varsa mutlaka bize bildirin.

Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.