Kültür Turlarında En İyi Programlar

 Kültür Turlarında En İyi Programlar

Buskirala ile kültür turları keyif dolu geçmeye devam ediyor. 81 ilden çıkış yapan kültür turu organizasyonlarımız ile hayatınıza renk katabilirsiniz.

Akdeniz’den Ege’ye Karadeniz’den Güneydoğu’ya kadar bir çok kültür turu en en uygun fiyat garantisi ile sunuluyor. Bu turlar Ege ve Akdeniz bölgelerinde tatil ile kültürü bir araya getirirken Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgelerinde kültür ile gastronomiyi birleştiriyor.

Genellikle 4 günlük yada 6 günlük programlar halinde sunulan bu turlar iş ortağımız operatörümüz ile en seçkin otellerde yapılıyor. Ayrıca hizmet sağlayan tur otobüsleri de yüksek modelli olacak şekilde özenle seçiliyor. Bölgeye en hakim profesyonel rehberlerin eşlik ettiği kültür turlarında araç içi tanıtımlar sürekli olarak yapılıyor.

Kültür turlarımızın tamamında kahvaltı ve akşam yemekleri fiyata dahil olacak şekilde arz edilirken, günübirlik kültür turlarımız kahvaltı dahil olarak sunuluyor. Fakat Türkiye’de bir tek buskirala.com adresinde bulabileceğiniz her şey dahil tur seçeneği ile tüm bu programlara her gideri dahil edebiliyorsunuz. Bu sayede daha ekonomik ve sürprizlerden uzak turlar sunabiliyoruz.

Buskirala ile muhteşem programlara katılmak için 08508405250’yi arayabilirsiniz.