Konaklamalı Turlarda Yeni Trendler

 Konaklamalı Turlarda Yeni Trendler

Buskirala ile konaklamalı turlar bambaşka bir kaliteye kavuşuyor. Türkiye’nin 81 ilinden düzenlediğimiz bu kusursuz operasyonlar ile hayatınızda yeni bir sayfa açıyoruz.  Konaklamalı turlarda 3 yıldızlı otel fiyatına sizlere 4 yıldız ve emsali oteller sunuyoruz. Konforunuzdan hiç kısmadan en uygun fiyatlar ile hazırladığımız yüzlerce tur seçeneğinden dilediğinizi 3D güvenli ödeme sistemi ile online satın alabilirsiniz.

Konaklamalı turlarımız bölgelere göre kategorilere ayırılıyor. Bunlar;

  • Konaklamalı Kapadokya Turları
  • Konaklamalı Gap Turları
  • Konaklamalı Karadeniz Turları
  • Konaklamalı Festival Turları
  • Konaklamalı Akdeniz Turları
  • Konaklamalı Ege Turları
  • Konaklamalı İstanbul Turları

İsmini listelediğimiz tüm tur kategorilerinde aynı standartta otellerde konaklama sağlıyoruz. Bunun vermiş olduğu güvenle Buskirala misafirleri hangi otelde kalacaklarını merak etmezler. Bilirler ki en az kendi evleri konforunda bir otel hazırlanmıştır. 

Konaklamalı turlar kategorimizde başta Ankara çıkışlı konaklamalı turlar, İstanbul çıkışlı konaklamalı turlar ve İzmir çıkışlı konaklamalı turlar olmak üzere 81 il için ayrı ayrı kategori oluşturulmuştur. Bu sayede gezi fırsatları arasında kaybolmadan sadece size sunabileceğimiz turları görebilirsiniz.

Konaklamalı Turlarda Araç Kalitesi

Buskirala tur süresince size hizmet veren otellerin yanı sıra araçlarına da aynı önemi verir. Yüksek modelli tur otobüs ve minibüsleri ile sizlerin seyahatine herhangi bir engel teşkil etmemesi için tüm kontrolleri düzenli olarak sağlar. 

Tur otobüslerimizde ücretsiz internet, yatar koltuklar, birbirinden uzaklaşabilen koltuklar, araç içi ikramlar, 220w prizler ve koltuk arkası TV standart donanım olarak sağlanır. Turlarımızda kişi sayısına göre araç büyüklüğü değişiklik gösterir. Her konaklamalı tur aracında sağ ön 2 koltuk rehberimizin sizlere daha kaliteli tanıtım yapabilmesi için boş bırakılır.