Konaklamalı Turlarda Araç İçi Tanıtımlar

 Konaklamalı Turlarda Araç İçi Tanıtımlar

Sizlerle birlikte çıktığımız bu uzun yolculukların kendi araçlarınız ile yaptığınız gezilerden en büyük ve önemli farkı profesyonel kokartlı rehberlerimizin yaptığı tanıtımlardır. Bu tanıtımları araç içi tanıtımlar ve araç dışında yapılan tanıtımlar olarak ikiye ayırabiliriz.

Araç içerisinde yapılan tanıtımlarımız muhabbet tadında olur. Kimi zaman eğlenceli yarışmalar yapılırken, kimi zaman geçmekte olduğunuz bölge hakkında tarihi ve kültürel bilgiler sunulur. Bu sayede sizleri ulaştırdığımız her bölge hakkında bir çok yeni bilgiye sahip olursunuz.

Araç içerisinde rehberimiz yaptığı tanıtımlara operatörümüz müdahil olmaz. Rehber seçimi yapılırken turun organize edildiği bölgeye en hakim profesyonel rehberimiz sizlere hizmet sunar. Genel kültürünüze müthiş katkılar sağlarız. Adeta bir turizm cenneti olan ülkemizde sizlere anlatmakla bitiremeyeceğimiz o kadar çok güzellik var ki! Anlatmakla bitiremiyoruz.

Konaklamalı turlarımızda kullanımınıza sunduğumuz tur araçları bu tanıtımlara uygun ses donanımlarına sahiptir. Bu sayede oldukça kaliteli ve net bir şekilde gezmekte olduğunuz bölge hakkında bilgiye hakim olursunuz.

Ülkemizin konaklamalı tur çeşitliliği açısından en zengin platformlarından birine sahip olan Buskirala ile gezmenin tadını çıkaracaksınız. Her hafta başka rotaya yelken açabilecek ve yeni heyecanlara kapılacaksınız.