Kesin Hareketli Turlar

 Kesin Hareketli Turlar

Aylar öncesinden tatilinizi veya turunuzu satın alırsınız, sonrasında size bir telefon gelir acentadan, yetersiz katılım nedeniyle turunuzun iptal olduğunu öğrenir ve şoka uğrarsınız. Oysa ki işyerinizden izninize kadar bu tura veya tatile göre kendinizi ayarlamıştınız. Hemen farklı arayışlara girersiniz fakat bu durum sizlerin seçici olma oranınızı azaltacaktır.

Belki de hiç bilmediğiniz bir acenta ile düşük kaliteli bir tura katılmak zorunda kalacaksınız. Buskirala ekibi sizleri bu tarz sürprizlerden korumak için Kesin Kalkışlı Turlar kategorisini hazırladı. Satın aldığınız tur veya tatil organizasyonun kalkışının kesinleşip kesinleşmediğini bu kategoriden öğrenebilirsiniz. Ya da kalkışı kesinleşen bir turdan satın alma işlemi yaparak tatilinizi veya tur keyfinizi garanti altına alırsınız. Ücret iadesi veya sözleşme iptali gibi bir çok prosedürden de kurtulmuş olursunuz.

Bu Turların İptal Olma Durumu Yok Mu?

Buskirala ekibi herhangi bir tur programında 10 katılımcı olduğunda kesin kalkışlı turlar arasına alır. Bu programlar her ne kadar kesin kalkışlı olarak isimlendirilse de nadiren de olsa iptal edildiği olur. Özellikle pandemi döneminde bunu oldukça fazla yaşadık. Fakat pandemi dönemi sonrası için her hangi bir problem ile karşılaşılması beklenilmiyor.

Programlarınızı daha kesin ayarlayabilmek, iş yerinizden güvenle izninizi ayarlayabilmek için bu kategorimizi takip etmeye devam edin.