Karadeniz’i Keşfetmek

 Karadeniz’i Keşfetmek

2020 ve 2021’in en iyi Kuzey turu olmaya layık bir tur hazırladık sizlere. Önce biraz bahsedelim, ardından turumuzu aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. Gerek otel kalitesi gerekse ulaşım seçenekleri açısından birinci sınıf bir tur hazırladık misafirlerimize.

Bu işe yıllarını vermiş muhteşem bir rehber kadrosu, her türlü konforu içinde barındıran tur otobüsleri avantajı ve kusursuz bir şekilde hazırlanmış tur programı ile farklı olmaya devam ediyor. Karadeniz’de gezilecek yerler sunduğumuz programlar ile muhteşem bir serüvene dönüşüyor.

Bu turumuza otobüslü veya uçaklı iki farklı seçenek ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca herşey dahil Karadeniz programlarımız da dikkatinizi çekebilir. Ülkemizin kuzeyini doyasıya keşfetmek isteyenlerin her yıl katılmak isteyecekleri muhteşem bir programa sizlerde davetlisiniz.

Turlarınızda rezervasyon yaptırmadan hangi otelde kalacağınızı, nasıl bir araçla ulaşım sağlanacağını, rehberinizin deneyim durumunu, kaç gece otelde konaklayacağınızı, kahvaltı ve akşam yemeklerinizi nerede nasıl alacağınızı sormayı unutmamalısınız. Fiyata dahil olan ve olmayanlar hakkında da detaylıca bilgiye sahip olmanız çok önemli.

Tur nasıl olmalı sorusunun cevabı aslında hizmet sunmaya çalıştığımız kesimle ilgilidir. Konaklama gece sayısına, ulaşım aracı kalitesine ve otel kalitesine göre tur fiyatları değişiklik gösterir. Bu hususta sıkı bir kıyaslama yapmanız gerekir.

Acentamız tüm organizasyonlarında dört yıldız ve dengi oteller ile çalışır. Bu sebeple aşırı düşük fiyatlar ile satış yapamaz. Bizim hedefimiz sizlere daha konforlu turlar sunmaktır. 700-800 liralara tur yapıp sizleri rutubet kokan otellerde misafir etmektense daha az fakat kaliteli turlar ile adımızı duyurmayı tercih ederiz.
Ailenizle veya sevdiklerinizle katılabileceğiniz nezih ve kaliteli tur seçenekleri için bizi takip etmeye devam edin.