Karadeniz’i Gezeceklere Tavsiyeler

 Karadeniz’i Gezeceklere Tavsiyeler

Karadeniz programlarına katılmayı hepimiz isteriz. Yıllarca keşke bir gitsem dediğimiz bu güzel bölgeye, artık gideyim dediğinizde daha seçici olmanız gayet normal. Alelade seçilmiş bir tur veya rastgele çıkılmış bir Karadeniz gezisi size çok bir şey veremeyebilir.

Kendi aracınız ile de gidecek olsanız profesyonel bir seyahat acentasının organize ettiği tur güzergahını kullanmanızı tavsiye ederiz. Bir tur şirketi aracılığı ile Karadeniz’i gezerseniz daha rahat edebilirsiniz. Yarın nereye gitsek? Acaba bu kadar yola değer mi? Orada neler var? gibi hiç bir soruyu kendinize sormak zorunda kalmazsınız.

Bir çok tur şirketi misafirlerini götüreceği bölgeleri önceden gezerek keşfini yapar. Bu sayede size sadece rehberinize güvenmek kalır. Eğer aracınız ile gitmekte ısrarcı iseniz bölgeyi iyi bilen arkadaşlarınızdan destek almayı unutmayın. Adı üstünde Karadeniz Bölgesi! Bazı noktalarına ulaşım problemli olabiliyor.

Karadeniz Gezisi Kaç Gün Sürer?

Karadeniz gezisi kaç gün olmalı? diye sorarsanız bu husus birazda beklentinize bağlı. Gitmişken tamamını doyasıya gezelim derseniz 7 gün yeterli gelecektir. Ama vaktiniz kısıtlı ise 4 güne kadar kısaltabilirsiniz. 4 günden kısa Doğu Karadeniz programına katılmamalısınız. Koşturmacadan hiç bir şey anlayamazsınız. Boşa yorgunluk sadece memnuniyetsizlik getirir.

Doğu Karadeniz’i kendi aracınız ile gezip hem kendinizi hem kesenizi yormayın. Binlerce km yol yapıp yorgun bir tur yapmak yerine özel tur araçlarımızda çayınızı kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Yada uçaklı Karadeniz gezisi ile hızlı bir programa katılabilirsiniz.

Sizin için aylar öncesinden hazırlanan tüm tedarikçi zincirimiz ile size sadece bölgenin tadını çıkarmak düşer. Üstelik en ucuz Karadeniz turu garantisi ile. Ulaşımınızda konaklamanıza, kahvaltılarınızdan akşam yemeklerinize varıncaya kadar neredeyse cebinizden hiç ödeme yapmazsınız.

Buskirala’nın sunmuş olduğu ekstra seçenekler ile Karadeniz turu program seçeneklerini her şey dahil paket haline getirebilirsiniz. Bunun hesaplamasını sistemimiz otomatik olarak online yaparak size sunar.

İlgili turlarımızda ‘satın al’ butonunu tıkladıktan ve gerekli kişisel bilgilerinizi doldurduktan sonra sistemimiz size ekstralar hakkında seçenekler sunacaktır. Bu seçenekler ile öğle yemeklerinizi veya ekstra tur seçeneklerini online satın alıp paket turunuzu herşey dahil tur haline getirebilirsiniz.