Karadeniz Turu Program Çeşitleri

 Karadeniz Turu Program Çeşitleri

Karadeniz turlarımızda bir çok farklı programa ulaşmanız mümkün. Bu programlarda batıdan doğuya tüm bölgeyi detayları inceleyerek Karadeniz’in tüm ihtişamını hissedeceksiniz. Daha önce hiç Karadeniz’i gezmediyseniz beklemenize hiç gerek yok. Sizlere özel hazırladığımız Karadeniz turu rotalarımızla gezmeye doyamayacaksınız.

Birçok destinasyonu kapsayan turlarımız sayesinde Karadeniz’in kapıları açacaksınız. Karadeniz gezi tavsiyeleri sayfamızı inceleyerek bölge hakkında farklı bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Tüm doğal güzellikleri, tarihi güzellikleri ve kültürel zenginlikleri bulabileceğiniz organizasyonlarımızda deneyimli rehberlerimiz önderliğinde her yeri detaylarına kadar inceleyebilirsiniz. İster arkadaşlarınızla ister ailenizle konforlu bir tatile çıkmak için indirimli fırsatlarımızdan faydalanın.

‘’Karadeniz turu kaç gün sürer?’’ Bunun cevabını sizlerin zamanına göre seçenekler ekleyerek düzenledik. 1 Gece 2 gün, 3 Gece 4 gün, 6 gece 7 gün olacak şekilde bölgelere göre ayırdık. Hem bütçenize hem zamanınıza uygun opsiyonlar ile dilediğinizi seçerek Karadeniz turu yapabilecekseniz. Ben sadece Doğu Karadeniz turu yapmak istiyorum diyenler 3 gece 4 gün süren turlarımızı çok tercih ediyor.

4 günde neler yapılır? sayfamızı inceleyerek daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Batı Karadeniz turu isteyenlere ise 1 gece 2 gün olmak üzere dolu dolu bir programımızda var. Hafta sonu mini tatil olarak da değerlendirilen Batı Karadeniz turlarımızda çok rağbet gören turlar arasında dikkat çekmektedir. Benim zamanım var diyenlere ise 6 gece 7 gün süren detaylı bir organizasyonla Karadeniz’e doymanızı sağlıyoruz.

Karadeniz Bölgesi nisan ayından başlamak üzere kasım ayının başlarına kadar yoğun bir turizm temposuna sahiptir. Mayıs, haziran ve eylül ayı ve kasım ayının başlarında yoğun olmamakla birlikte en güzel dönemleridir. Hava gezmek için uygun olduğu gibi yoğunlukta olmadığından rahat bir seyahat deneyimi sunmaktadır. Haziran ortalarından temmuz ve ağustos ayları ise en çok tercih edilen aylar olduğundan yoğunluk artmaktadır.

Yayla konaklamalı Karadeniz turları son zamanlarda dikkat çeken turlarımız arasında yer alıyor. Karadeniz’in doğal güzelliklerini yaşayarak seyahat etmek isteyenlerin gözdesi olan yaylalarda konaklama imkânı sağlıyoruz. Karadeniz Bölgesi’nin kültürel özellikleri, doğal güzellikleri ve tarihi dokusunu yayla kokusu eşliğinde tatmak ve sabah uyandığınızda şöyle bir manzaraya uyanarak yayla havası solumak istemez misiniz?

Yayla konaklamalı turlarımızda lüks bir otel konforu yerine Karadeniz’in geleneksel yaşantısının bir örneğini doğal bir ortamda yaşarsınız. Şehir basıklığını değil doğa genişliğini yaşayacak ve ferahlığı keşfedeceksiniz. Çiçeklerin ve toprağın kokusu sizleri adeta cennet hissi verecektir.

Karadeniz’de ailecek gidilecek tatil yerleri ve gezilecek destinasyonları değerlendirerek faaliyet rotalarımızı ona göre oluşturduk. Ailece kalabileceğiniz kaliteli otellerde konaklayarak huzurlu bir tatil yapacaksınız.

Karadeniz bölgesinde 4 mevsim ayrı bir güzelliği yaşamak mümkün olduğu için dilediğiniz ve uygun olduğunuz zaman diliminde sizleri yolculuğa çıkarabiliyoruz.

Karadeniz’in kültürel zenginliklerini, tüm eğlenceli yönleriyle keşfetmek bölgede horon teperek sıcak kanlı insanlarıyla kaynaşma fırsatını elde edeceksiniz. Karadeniz’in bilinmeyen yerlerini keşfederken eğlenecek ve öğreneceksiniz. Dolu dolu bir tur adına lüks araçlarımızla yolculuk eder kaliteli otellerde konaklarsınız. Bölgenin yöresel yemekleri ve deniz ürünlerini tatmak ve esprili, sıcak kanlı insanı ile tanışmanın keyfine varacaksınız.

Tüm bu güzellikleri yaşatacak en kapsamlı Karadeniz tur programlarını en uygun fiyatlar eşliğinde değerlendirmek istemez misiniz? Üstelik 12 aya varan taksit seçeneği ile kolaylık sağlamaktayız.