Karadeniz Turları ve Fiyatları

 Karadeniz Turları ve Fiyatları

Buskirala ile Karadeniz turları ve fiyatları bir serüven olmaya devam ediyor. Doğu Karadeniz bölgesinin muhteşem destinasyonlarının yer aldığı bu turlar 2022 yılının yine en çok tercih edileni. Sizlerde geç kalmadan bu programlarda yerinizi ayırın, sona kalmayın.

Buskirala Karadeniz turu fiyatlarında Türkiye’nin en iddialı tur operatörü olmaya devam ediyor. Anlaşmalı olduğumuz dört yıldız ve dengi oteller ile hizmet verdiğimiz bu programlar %100 memnuniyet ile sonlanıyor. Baharın gelişi ile birlikte her hafta İstanbul çıkışlı Karadeniz turu, Ankara çıkışlı Karadeniz turu ve İzmir çıkışlı Karadeniz turu başta olmak üzere 81 ilden kalkış sağlanıyor.

Her Şey Dahil Karadeniz Turları

Buskirala her şey dahil Karadeniz turları ile geçtiğimiz yıl oldukça dikkat çekmişti. Sürprizlerden misafirlerini uzak tutarak yüksek memnuniyeti sağlayan operatörümüz 2022 yılında da aynı hizmetini sunmaya devam ediyor.

Standart turlarımız kahvaltı ve akşam yemekleri dahil olacak şekilde satışa sunuluyor. Adresimizde yayınlanan tüm tur programları, ek hizmetler bölümünden ekleyebileceğiniz öğle yemeği, ekstra turlar ve benzeri giderler ile her şey dahil tura çevrilebiliyor.

Bu avantaj sayesinde misafirlerimiz tur sırasında herhangi bir sürpriz ödeme ile karşılaşmıyorlar.

Yayla Konaklamalı Karadeniz Turu

Buskirala kalabalık gruplara özel yayla konaklamalı Karadeniz turu sunuyor. Bireysel satışa kapalı olan bu programlar 10 kişi ve üzeri gruplar için özel olarak organize ediliyor. Standart tur programlarımızdan tek farkı şehir otelleri yerine yayla otellerinde konaklama sağlanıyor.

Butik Karadeniz turu tadında bu programlar ile işyerinize veya geniş ailenize özel bir tura çıkmanız mümkün.

Karadeniz turlarımız hakkında detaylı bilgi için 08508405250’yi arayınız.