Karadeniz Programlarında Neden İlk Sıradayız?

 Karadeniz Programlarında Neden İlk Sıradayız?

Bunu en iyi turlarımıza katılanlar anlatsa da biz de dilimiz döndüğünce sizlere neden tercih edildiğimizi anlatmaya çalışacağız. Karadeniz turları operasyonlarımızı firmamızın yüzü olarak görüyoruz. Bu sebeple hat safhada bir hassasiyet ile bu turları düzenliyoruz.

Operatörümüz Doğu Karadeniz turlarında diğer firmaların aksine orta seviyenin üzerinde bir konaklama kalitesi sunuyor. Bunu yaparken fiyat politikasında hiç bir değişikliğe gitmiyor. Dört yıldızlı ve dengi otellerde hizmet sağlıyor fakat üç yıldızlı otel fiyatına denk fiyatlar ile çalışıyoruz. Çünkü bizim tek hedefimiz Karadeniz’e dolu dolu gitmek. Yüksek memnuniyet oranımız ile farklı bir işe imza attığımıza inanıyoruz.

Geçtiğimiz sezon Karadeniz turuna uğurladığımız hiç bir misafirimizden şikayet almadığımızı biliyor muydunuz? Operatörümüzün tüm turlarında ortalama müşteri memnuniyet oranı %97’dir. Doğu Karadeniz turlarında ise bu oran %100 olarak bize ulaştı. Bunun verdiği gururla bu yıl çok daha iyisini size hazırladık. Dolu dolu bir program fakat koştura koştura değil keyiflice bir gezi hazırlandı. Bu turlarımıza geçen yıla kıyasla otobüs kalitemizde ciddi bir yükselme sağladık. Bu yıl hiç bir eksiğiniz olmayacak.

Karadeniz Batum turumuzu yaparken bu sezon otobüsümüzün sınırı geçmesini beklemiyoruz. Siz sınırı geçtiğinizde Gürcistan’da ki otobüsümüz sizleri bekliyor olacak. Karadeniz bu yıl daha bir başka olacak. İşini severek yapan rehberlerimiz ile güle oynaya bir gezi yapacağız. Üstelik fiyatlarımız hala geçen yıl ile aynı.

Karadeniz Turlarında Nereleri Gezeceğiz?

Bu sezon Karadeniz turu organizasyonlarımıza Ordu’dan başlayacağız. Samsun’u sona bırakıyoruz. Bunun sebebi turumuzun son gününde Samsun’da konaklayarak sizlerin eve daha dinç ulaştırılmasını sağlamaktı.

Ordu’nun ardından sırasıyla Giresun, Trabzon, Rize, Artvin geliyor. Tabii bu saydığımız illerde 4 günümüz geçiyor. Koştura koştura bir program değil, doyasıya bir Karadeniz hazırladık.

Artvin’e ulaştığımızda Hopa sınır kapısına varacağız. Burada Türkiye’deki otobüsümüzü ülkemizde bırakıp Gürcistan’da bizim için bekletilen araçlarımıza geçeceğiz. Tabii rehberimiz ile birlikte. Batum’u gezip akşama tekrar ülkemize dönüyoruz. Bu arada turumuzun altıncı gününe ulaşmış oluyoruz. Sonra Samsun’a kadar dönüş yapıyoruz. Buradaki otelimizde bir gece konaklıyor ve son gün Samsun’u gezip turumuzu sonlandırıyoruz.

Karadeniz bölgesi gezilerimizde sizlerin daha çok beğendiği bölgelere bu yıl daha bol zaman bıraktık. Uzungöl’e gidip 15 dakika sonra haydi gidiyoruz demek istemedik. Aynı durum Ayder yaylası için de geçerli. Bolca zaman bolca gezi ve bol bol doğa. Genelde Karadeniz’e doğanın güzelliklerini görmeye gidiyoruz. Bunu çok iyi analiz ederek müze ziyaretlerini kısa, doğa gezilerini uzun tuttuk.

Eğer Karadeniz’i kendi aracınız ile gezecekseniz Karadeniz’de gezilecek yerler sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Karadeniz Turlarına Hangi İllerden Çıkıyoruz?

Karadeniz turlarına ülkemizin 81 vilayetinden katılım sağlayabiliyorsunuz. Fakat katılacağınız şehre göre ulaşım seçeneği değişiklik gösterebiliyor. Otobüsle Karadeniz turu aşağıdaki illerimizden yapılıyor.

 • İstanbul
 • Ankara
 • Kocaeli
 • Düzce
 • Bolu
 • İzmir
 • Manisa
 • Afyonkarahisar
 • Hatay
 • Adana
 • Aksaray
 • Çorum
 • Kırıkkale

Diğer 68 ilimizden ise uçaklı Karadeniz turu olarak aynı programa ulaşabiliyorsunuz. Uçaklı turumuz erken rezervasyon ile otobüsle yaptığımız tur ile aynı fiyatlara gelebiliyor. Bu konuda tatil danışmanımızdan yardım alabilirsiniz. Bu arada Karadeniz turlarımıza her şey dahil olacak şekilde de erişebiliyorsunuz. Doğu Karadeniz turları arayışındaysanız burası en doğru adres!