Karadeniz Bölgesinde Hizmet Verdiğimiz Araçlar

 Karadeniz Bölgesinde Hizmet Verdiğimiz Araçlar

Karadeniz turlarımızın tamamında bölgenin hırçın doğasına uygun olacak şekilde tamamı yüksek model tur araçları tercih edilmektedir. Kişi sayısına göre araç tahsisi gerçekleştiren acentemiz, sizlerin konforlu yolcuğu için araçlarının tamamını düzenli olarak kontrol etmekte ve yenilemektedir.

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından D2 yetki belgesi ile belgelenmemiş hiçbir aracı Acemali Turizm tura veya transfere göndermez. Araç standartlarını belli bir seviye üzerinde tutma hususunda hassasiyetle çalışmalarını sürdüren ekibimiz; sizler Karadeniz Bölgesine doğru yola koyulmadan önce araç içi ikramlarınızı, araç koltuk konfor ve kapasite kontrolünü ve aracın yasal evraklarını kontrol ederek size istikrarlı ve konforlu bir Karadeniz turu hazırlar.

Mümkün olduğu sürece tur araçlarımızın en arka koltukları ve sağ en ön koltuğu sizler için boş bırakılmaya çalışılır. Sağ ön koltuklarımız sizlere daha kaliteli bir tanıtım hizmeti sunmak amacı ile rehberlerimize ayrılmaktadır. Araçlarımızın tamamında Klima, 220w priz, Çay Kahve makinesi ve Televizyon standart donanımdır.

Doğu Karadeniz’in doğasına kapılıp gitmeniz için her türlü detayı düşünüp sizlere kusursuz gezi rotaları sunduk. Bu rotalar çerçevesinde programlarımıza katılabilirsiniz.

Uçaklı programlarımız hakkında bilgi almak için gezi.buskirala.com/ucakli-karadeniz-gezisi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.