Kapadokya’da Cave Otel Macerası

 Kapadokya’da Cave Otel Macerası

Daha önce Kapadokya’yı belki defalarca gezdiniz. Peki hangi otelde konakladınız? Standart şehir otellerinde mi? Misafirlerimize unutulmaz bir Kapadokya hatırası bırakabilmek için özel bir program hazırladık.

Bu programımızda Kapadokya bölgesinin ün yapmış rehberleri, ismini tüm Türkiye’ye duyurmuş kaya otelleri, en lüks tur araçları ve kusursuz bir gezi planını bir araya getirdik.

Kaya otelde konaklamanın vermiş olduğu keyfi hep birlikte yaşayalım istedik. Göreme, Ürgüp, Uçhisar, Avanos, Tuz Gölü, Derinkuyu, Ihlara Vadisi ve Zelve gezilerimizi programımıza dahil ederek bölgenin tamamını keşfetme avantajı sağladık. Online olarak satın alabileceğiniz ekstra seçenekleri de ekleyerek ülkemizin en kapsamlı ve en kaliteli Cave otel konaklamalı Kapadokya turları organizasyonunu sizlere sunuyoruz. 

Misafirlerimize sunduğumuz ekstralar arasında Balon turu, Balon seyir turu ve Türk gecesi programı gibi bir çok özel seçenek bulunuyor. Eşiniz, aileniz, sevdikleriniz veya arkadaşlarınız ile ultra keyifli bir Kapadokya macerası sizleri bekliyor. Bu macera 2 gün sürecek ama bir ömür unutulmaz bir hatıra olarak zihinlerinize kazılacak. En iyisini arayan gezginlerin buluştuğu noktadasınız. 

Buskirala ile Kapadokya gezi fırsatları kaçırılmayacak kadar uygun fiyatlarla sunuluyor. Online ödeme ile 12 taksitte ödeme avantajı ile çok daha ekonomik hale geliyor.

Grup rezervasyonlarınız için Kapadokya turu 3 gece 4 gün olarak da organize ediliyor. Bu özel paketimiz sadece kalabalık gruplara sağlanıyor.

Cave Otel Ulaşım Çözümleri

Buskirala Cave Otellere ulaşımınızı Kapadokya havalimanı transfer hizmetleri ile kolaylaştırır.

Programlarımız hakkında detaylı bilgiyi web adresimizden veya 0850 840 5250 numaralı çağrı merkezimizden alabilirsiniz.