Kapadokya Turu 3 Gece 4 Gün

 Kapadokya Turu 3 Gece 4 Gün

Buskirala grup rezervasyonları için özel tur seçenekleri sunar. Kapadokya turu 3 gece 4 gün programı da bunlardan biridir. Buskirala 3 gece konaklamalı Kapadokya turunu bireysel ve online satışa sunmaz. Sadece 15 kişi ve üzeri gruplara sağlanan 3 gece 4 günlük Kapadokya turları diğer Kapadokya gezilerimize kıyasla çok daha detaylıdır. Tuz Gölü’nden Ihlara’ya, Uçhisar’dan Erciyes’e kadar olan bütün bir bölgeyi bu turda keşfedebilirsiniz. Kısa bir Anadolu tatili olarak da düşünebileceğiniz bu tur sizler için çok keyifli olacaktır. Üzerinizdeki iş ve diğer streslerinizi atmak için Kapadokya gezisi fırsat olacaktır.

3 gece 4 gün olarak planlanan bu turumuzda bölgenin en seçkin otellerinde konaklama sağlarız. Fakat turumuzun grubunuza özel olması sebebiyle isteğinize göre daha uygun fiyatlı veya daha yüksek kaliteli konaklama seçenekleri de sunabilir. Ayrıca Buskirala’nın bölgedeki fırsatlarından da faydalanırsınız. Balon turu, atv turu gibi bir çok ekstra spor veya etkinliğe standart fiyatların daha altında ulaşma imkanı elde edersiniz.

Buskirala’nın en iddialı oldu bölge Kapadokya bölgesidir. Bütün tesis ve oteller ile sizin için çok özel anlaşmalar yaparak sizlere yüksek kaliteli turlar sunar.

Bireysel olarak yapacağınız bir Kapadokya gezisine kıyasla çok daha uygun fiyata sunulan bu turları incelemek ve detaylı bilgi almak için Buskirala operasyon bölümü ile görüşmeniz yeterlidir. Bize 08508405250 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.