Kapadokya Gezi Fırsatları

 Kapadokya Gezi Fırsatları

İş stresinden, şehrin trafiğinden ve koşuşturmanızdan uzaklaşmak için Kapadokya turu fırsat olabilir. Kapadokya gezi fırsatları aileniz veya sevdikleriniz ile katılabileceğiniz ve renkli bir hafta sonu geçirebileceğiniz programlardır. Yaklaşık 20 şehirden hareket eden Kapadokya turlarımız konaklamalı Kapadokya turu ve günübirlik Kapadokya turu olmak üzere ikiye ayrılır.

Konaklamalı Kapadokya turları şehre göre değişiklik göstermekle birlikte Cumartesi sabah hareket sağlar ve Pazar akşam sonlanır. Günübirlik olanı ise sabah çıkıp akşam döner. Her iki turda da aynı kalite ve standartları görebilirsiniz. Doya doya Kapadokya’yı yaşamak istiyorsanız konaklamalı. Şöyle bir dolaşıp gelelim istiyorsanız günübirlik.

Kapadokya turlarımıza yalnız da katılabilirsiniz. Bu sayede yeni arkadaşlıklara yelken açar ve daha sosyal bir yaşama adım atmış olursunuz. Turlarımızda gelişen arkadaşlıklar çok daha kaliteli ve seviyeli bir düzeyde oluyor. İnsan en iyi yolda tanınır sözünü hepiniz duymuşsunuzdur. Aynen söylendiği gibi en kaliteli dostluklar yolculuklar ile kazanılıyor. Sosyal bir çevre edinmek için de Kapadokya turu fırsat olarak görülebilir.

Konaklamalı Kapadokya turumuz ile bölgeyi çok kapsamlı bir şekilde iki gün gezebilirsiniz. Buna kıyasla günübirlik Kapadokya turumuzda bir kaç nokta daha eksiktir. Detaylıca bir Kapadokya gezisi yapmak isterseniz konaklamalı turumuzu tavsiye ederiz.

Standart 2 günlük Kapadokya gezimize alternatif olarak Kapadokya Cave otel maceramıza da katılabilirsiniz. bu programda kaya otelde konaklamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Ayrıca kalabalık gruplara özel 3 gece 4 gün Kapadokya turu organize ediyoruz. Mini bir tatil tadında geçecek bu özel programlar için tatil danışmanımız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kapadokya turlarını sizlere en uygun fiyatlara sunmak için Buskirala yıl boyu analizler ve düzenlemeler yapar. Üstelik bu uygun fiyatlara artı olarak taksit seçeneği de sunar.
Fırsatları değerlendirip Kapadokya’ya doğru açılmak ve otobüsleri incelemek için tık tık ⇒ Kapadokya otobüs kiralama