İstanbul’dan Gidilebilecek En Güzel Yer

 İstanbul’dan Gidilebilecek En Güzel Yer

İstanbul’dan gidebileceğiniz en güzel yerleri sizler için her yıl güncelliyoruz. Bu sezon tüm İstanbul’u Karadeniz ile tanıştırmaya hazırlanıyoruz. 4 gece 5 gün ve 6 gece 7 günlük iki farklı program ile Karadeniz sezonuna hazırız. Bölgenin en profesyonel rehberleri eşliğinde sunulan bu gezilerde konakladığımız her otel özenle seçilip sizlere hazırlanır. Tüm kahvaltılarımız ve akşam yemeklerimizi konakladığımız otellere alarak programlarımızı daha keyifli hale getiririz.

İstanbul çıkışlı organizasyonumuza daha önce size bildirilen noktalardan her pazar akşamı hareket ediyoruz. Araç içi ikramlarımız eşliğinde pazartesi sabahına Ordu Boztepe’nin muhteşem manzarası eşliğinde bir kahvaltıya uyanıyoruz. Kahvaltımız sonrasında Doğu Karadeniz bölgesinin tek adası olma özelliğine sahip Giresun Adası’nı panoramik olarak görüyor ve hırçın deniz ile sımsıkı örülmüş ormanların ahengi danslarını izlemek üzere doğu Karadeniz’e ulaşıyoruz.

Sümela Manastırı’nı ve Zigana Dağlarını gezdikten sonra bölgenin en seçkin otellerinden biri olan İvme otel’de konaklamak üzere otelimize geçiyoruz. İkinci günümüzde Sürmene Bıçakçısını, Çay Fabrikasını ve Uzungöl’ü gezip üç gün konaklayacağımız Aziziya otele geçiyoruz. Sizlere her gün valiz taşıtmamak için bulunduğu nokta gereği tam ortada bulunan bu otelde huzur içinde konaklayacağız.

Üçüncü günümüzde Batum’u gezip konaklamak için yine Aziziya otele ulaşırız. Dördüncü günümüzde Ayder yaylası, Fırtına deresi, Kaçkar Dağları gibi muhteşem bir çok destinasyonu gezeceğiz. Beşinci günümüzde yönümüzü Samsun’a doğru dönüyoruz. Ayasofya müzesini ve Atatürk köşkünü gezip Samsun’da bizim için hazırlanan Damla Panorama otele yerleşiyoruz. Programımızın son gününde ise Samsun gezisini tamamlayıp Ankara’ya dönüyoruz.

Bahsi geçen programımızı her türlü donanıma sahip özel tur otobüslerimiz ile yapıyoruz. Üzerinde koltuk arkası tv, sınırsız wifi ve blutooth gibi bir çok yeni teknolojileri bulundurmayan araçlar ile sizlere hizmet vermeyiz. Bu konfor ile profesyonel rehberliğimizi birleştirdiğinizde keyif dolu anlar biriktireceğiniz güzel bir program ortaya çıkar.

Yeni tur operatörünüz İstanbul kalkışlı turlar kategorisi ile kaliteden asla ödün vermeden sizleri fahiş fiyatlı turlardan kurtarıyor. Karadeniz’den Güneydoğu’ya Kapadokya’dan Doğu Anadolu’ya kadar bir çok farklı seçeneği maksimum kalitede bulabileceğiniz bu platformda inanılmaz fiyatları en lüks oteller ve tam donanımlı tur otobüslerini bir arada görebileceksiniz.

Hazırsanız gidelim sloganı ile çıktığımız bu yolda tüm ekibimizin tek hedefi tur sonunda sizleri mutlu olarak görebilmektir. En iyi turları en uygun fiyatlar ile yakalamak için buskirala.com adresini takip etmeye devam edin.

Buskirala.com üzerinden İstanbul’dan minibüs kiralamak için bize ulaşın.