İlkbaharda Nereye Gidilir?

 İlkbaharda Nereye Gidilir?

İlkbaharın gelişini hep birlikte kutluyoruz. İlkbaharda nereye gidilir? sorusunun cevabı daima buskirala.com adresindedir. Kış mevsiminin sonu kutlanmaya değer bir güzellik ile bizleri karşılar her yıl. Ağaçlar yeniden dirilir, doğa renklenir, canlanır. Yeşil örtüsüne bürünen bir çok bölge akın akın yerli ve yabancı turistleri ağırlamaya başlar. Ankara’dan bir çok gezgin doğa ile buluşmaya çıkar. Kimi arabasıyla, kimi tur operatörleriyle gezer.

Buskirala ilkbahar dönemi için güzel bir program hazırlar her yıl. Bu yıl da sizler için bir program seçtik. Bu gezi planını Ankara çıkışlı günübirlik Yedigöller turu olarak belirledik. Aynı gün gidip döndüğümüz bu program ile doğanın yeniden doğuşunu bizlerle birlikte kutlayabilirsiniz.

Sabahın erken saatlerinde başkentten ayrılmamız ile başlayan bu serüvende gözlerinizi kamaştıracaka güzellikle bir doğa sizleri karşılayacak. Batı Karadeniz bölgesinin en güzel doğasını bu bölgede bulacaksınız. Yeşilin bin bir tonunu aynı kareye sığdırarak anılar biriktireceksiniz. Bir yandan yemeğiniz hazırlanacak. Sizler de doğa ile iç içe güzel bir yürüyüş yapma fırsatı bulacaksınız.

Bu organizasyonları operatörümüz çok makul fiyatlara sağlıyor. Peki neden bu kadar ucuz? Bir programın ucuz olması kalitesinin düşük olduğuna işaret etmeyebilir. Operatörümüzün aynı gün gidip gelinen turlar için yürüttüğü politika gereği bu programlar sadece sizlerle tanışabilmek için organize edilir. Kar amacı içerisinde olmayız. Daha uzun programlarda birlikte olmayı hedefler, bu tarz aktiviteleri bir önsöz gibi sunarız.

Ailemize katılarak yüzlerce farklı seçeneğe ulaşabilirsiniz. İlkbaharda nereye gidileceğini bizimle birlikte planlayabilir ve baharın gelişini hayatınızı da renklendirerek kutlayabilirsiniz.