Her Şey Dahil Konsept Karadeniz’de

 Her Şey Dahil Konsept Karadeniz’de

Yeni tur operatörünüz Buskirala ile Karadeniz her şey dahil olarak da sunuluyor. Bu turlarımıza katıldığınızda yapmanız gereken tek şey yanınıza el çantanızı ve valizinizi almanız olacak. Her şey dahil konsepti ile Karadeniz’i keşfetmek daha bir güzel olacak.

Her şey dahil Karadeniz gezileri her geçen gün gezginlerimizin çok tercih ettiği geziler haline geliyor. Bunun sebebi bir çok meslektaşımızın turun başından sonuna kadar sizlerden sürekli ödeme istemesi oluyor. Buna bir son vermenin vakti geldi.

Karadeniz turları her Pazar akşamı kalkış yapar. Standart (Yarım pansiyon) turlarımızda tüm kahvaltı ve akşam yemekleri ücrete dahil olarak sunulur. Bunun yanı sıra otel konaklamaları, rehberlik hizmeti, ulaşım ve Batum turu’da ücrete dahil olarak sunuluyor. Her şey dahil Doğu Karadeniz turumuzda ise bu hizmetlerin yanına öğle yemekleri de ekleniyor. Dönüş yolundaki akşam yemeği de standart turlarımızda ücrete dahil edilmezken bu turlarda dahil edilebiliyor.

Peki sadece yemekler mi? Tabii ki hayır. Öğle yemekleri ve dönüş yolundaki akşam yemeğinin yanı sıra sepetinize Müze Kart, ekstra yayla turları ve kapıdan kapıya transfer hizmeti de ekleyebiliyorsunuz. Bu sayede cebinize aldığınız bir kaç yüz lira ile geri dönebilirsiniz.

Her şey dahil Karadeniz gezisini nasıl alabilirsiniz?

Her şey dahil turlarımız yarım pansiyon turlarımız ile aynı sayfadan satın alınıyor. Peki bunu nasıl mı yapacağız? Şimdi detaylıca anlatalım.

Standart tur sayfamızdan öncelikle hesapla ve satın al butonuna tıklamalısınız. Ardından karşınıza çıkacak bilgileri doldurmalısınız. Buskirala bize sunduğunuz bilgileri hiç bir kurum, kuruluş veya şahıs ile paylaşmaz. Bilgileri doldurduktan sonra daha aşağıdaki kısımda ek hizmetler bölümünü göreceksiniz. Buradan dilediğiniz hizmeti sepetinize ekleyerek turunuzu her şey dahil, kısmi her şey dahil veya yarım pansiyon olarak satın alabilirsiniz.

Ardından muhteşem Karadeniz turları sizi bekliyor olacak.