Hayatınızı Renklendirecek Tur Programları

 Hayatınızı Renklendirecek Tur Programları

Yaşam tarzınız artık sizi yoruyor mu? Hayatınız çok mu monotonlaştı? Artık farklı bölgelere yelken açmanızın zamanı gelmiş demektir. Bir çok tur şirketi farkında olmasa da müşterilerinin monotonluktan kurtulma isteklerine cevap verirler. Biz bunun bilincinde çalışmalar ile hayatınıza renk katmaya çalışırız.

Yıllardır her şey dahil beş yıldızlı otellerde tatil yaptınız belki de. Ama bir Karadeniz turu organizasyonu kadar keyif asla alamazsınız. Hepimizin içinde bir doğa aşkı daima vardır. Özellikle bu hırçın bir deniz ve koyu yeşil, uçsuz bucaksız ormanlar ise daha bir başka hissederiz. Sanırım bu yaradılışımızın gereği olsa gerek. 

Karadeniz gezmeye doyulmaz bir bölgedir. Emin olun tur bitmeden haydi bir daha gidelim desek yine gitmek istersiniz. Bu işin içinde olmamıza rağmen biz bile doyamadık o bölgeye. İnsan elinin en az değdiği doğu Karadeniz’in büyüsü bir başkadır. Özellikle baharın gelmesiyle yeşerir ki adeta bir cennete dönüşür. Çiçek kokularını hiç bu kadar net hissetmemiştim dedirtecek derecede bir kokusu vardır. Hepimizin aradığı şey mutluluktur aslında. Şundan emin olabilirsiniz. Karadeniz turu sizi kesinlikle mutlu eder, tazeler.

Karadeniz turu organizasyonlarımız bir çok farklı şekilde yapılır. Kimisi otobüslü, kimisi uçaklı olur. Ulaşım şekli tamamen sizlerin tercihine bağlıdır. Bunun yanı sıra uzunlukları da değişiklik gösterir. Karadeniz turumuz 6 gece 7 gündür. Aynı zamanda ülkemizin en çok tercih edilen Karadeniz turu unvanını elinde bulundurur.

Yeşil Karadeniz turumuz ise 4 gece 5 gündür. Bu turumuzda Batum gezisi bulunmaz. Karadeniz turlarımızda Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin ve Batum gezilir. Bölgeyi kendi aracınızla gezecekseniz Karadeniz’de gezilecek yerler sayfamızı inceleyebilirsiniz.