Günübirlik Tur Nedir?

 Günübirlik Tur Nedir?

Günübirlik tur uzunluğu 24 saati geçmeyen gezi organizasyonlarına verilen isimdir. Türkiye’nin tüm illerinden genellikle hafta sonları düzenlenir. Konaklama hizmeti sağlanmayan bu turlar kalkış yaptığı şehre en fazla 4 saat uzaklıkta olan bölgelere yapılır.

Günübirlik gezilerde genellikle sabahın erken saatlerinde kalkış yapılarak akşam aynı noktalarda gezi son bulur. Standart satış sistemi kahvaltı dahil olacak şekilde organize edilirken bazı operatörler her şey dahil konseptler de sunabilir.

Günlük turlarda kalkış noktaları önceler belirlenir ve programa katılacak misafirlere bu noktalar arasından seçme imkanı sağlanır. Bazı şehirlerden kalkış yapan turlarda seçenek kısıtlı olabilir. Genellikle nüfus olarak çok yoğun olmayan illerde bu durum yaşanabilir.

Programların neredeyse tamamı kahvaltı dahil olarak sunulur. Tur operatörleri bu kahvaltıyı tur programını aksatmayacak şekilde restoranda veya araç içinde sunar. Kahvaltı seçeneği belirlenirken gidilecek bölgenin uzaklığı göz önünde bulundurulur. Kısmen uzak olan bir destinasyona yapılan yolculukta bu nedenle serpme kahvaltı yerini araç içi kahvaltıya bırakır. Burada hedeflenen vakit kaybının yaşanmamasıdır.

1 günde yapabileceğiniz aktiviteler arasında en iyi seçeneklerden biri günübirlik turlardır. Bu turları sizlere Buskirala her hafta sonu ve hafta içi belirli günlerde sunar. İlgili turlarımıza erişmek için 08508405250’yi arayınız.