Gezi Fırsatları

 Gezi Fırsatları

Buskirala ile gezi fırsatlarını tüm kültür, doğa, gastronomi, günübirlik ve konaklamalı turlarda yakalayabilirsiniz. Kapsamlı tur programları ile geçtiğimiz sezonu en hızlı büyüyen tur operatörü unvanı ile kapatan Buskirala sizlere sunduğu çok çeşitli gezi fırsatları ile bu yıl da en çok tercih edilen olacaktır. Peki bu fırsatlarımız arasında neler var?

  • Günübirlik Gezi Fırsatları
  • Konaklamalı Gezi Fırsatları

Günübirlik Gezi Fırsatları

Buskirala sizler için yılın 52 haftası günübirlik gezi fırsatları sunar. Bu fırsatlar arasında günübirlik Kapadokya gezilerinden Kütahya turlarına kadar bir çok seçenek göreceksiniz. Tüm seçeneklerde dönem dönem oluşturduğumuz fırsatları yakalamak için Google Play Store’da yayınlanan buskirala mobil uygulamasını indirmeniz yeterli. Buskirala mobil uygulaması ile tüm gezilerde %10 indirimler ve anlık gezi fırsatları yakalarsınız.

Konaklamalı Gezi Fırsatları

Operatörümüz konaklamalı gezi fırsatları arasında sizlere Karadeniz, Ege, Akdeniz, Güneydoğu, Doğu Anadolu ve İstanbul gezileri sunar. Mobil uygulamamızdaki tüm indirimler ve anlık fırsatlar sizlere konaklamalı gezi seçeneklerinde de sunulur. Bu sayede tüm turlarımıza en az %10 dönem dönem ise %40 indirim fırsatlarını yakalarsınız. Konaklamalı turlarda yeni trend organizasyonlardan anında haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

Buskirala konaklamalı gezilerini 12 taksitte ödeme kolaylığı ile satışa sunar. Aylık sadece 120TL’nizi ayırarak Karadeniz’i, Ege’yi, Akdeniz’i ve hatta Güneydoğuyu keşfedebilirsiniz.