Gap Turu Güzergahı

 Gap Turu Güzergahı

Tur güzergahları hazırlanırken bir kaç farklı unsur değerlendirilir ve bu unsurlara göre güzergahlar çizilir. Gap turu güzergahı da hazırlanırken aynı yöntem ile ilerleriz. Buskirala güneydoğu turları organizasyonlarında en uygun fiyat ile en yüksek kaliteyi bir araya getirebilmek için tur güzergahına ince dokunuşlar yapar.

Alelade bir Gap turu organizasyonunda olmadığınızı turlarımıza katıldığınızda anlayabilirsiniz. Yol güvenliğinden mesafeye, konaklanacak otelden gezilecek yerlere kadar bir çok unsuru değerlendirerek en iyi Gap turu organizasyonunu ortaya çıkarırız.

En İyi Gap Turu Güzergahı

Klasik Gap turu organizasyonumuz otobüslü olacak şekilde organize edilir. Gap sezonu boyunca Pazar günleri akşam hareket eden tur otobüslerimiz mola vererek Gaziantep ilimize ulaşır. Gün boyu Antep’i keşfeder ve akşam Gaziantep’te bulunan otelimize yerleşiriz. Otel isimleri ilgili turlarımızın içerisinde açıkça belirtilmiştir. Bu sebeple konaklama hususunda bir sürpriz ile karşılaşmazsınız.

Turumuzun ikinci gününde Halfeti ve Şanlıurfa’yı gezeriz. Üçüncü günümüzde Göbeklitepe ve Mardin ilimizi, dördüncü günümüzde ise Midyat ve Diyarbakır’ı geziyoruz. Turumuzun beşinci ve altıncı gününde ise Diyarbakır ve Adana’yı geziyoruz. Adana gezimiz sonrasında geri dönüşe geçeriz.

Gap turlarında gezilecek yerleri daha detaylı incelemek için Güneydoğu’da gezilecek yerler sayfamızı inceleyiniz.

Ekonomik Gap turları oluştururken Buskirala tur kalitesini düşürmez. Gerekli güzergah kısaltmaları ile en uygun fiyatı sizlere sunmaya çalışır.