Gap Turlarında Merak Edilenler

 Gap Turlarında Merak Edilenler

Güneydoğunun incilerini Profesyonel Rehberlik eşliğinde gezmelisiniz. Gap turları’nda en uygun fiyat ile en kaliteli hizmet prensibini benimseyen acentamız ile Güneydoğu’nun tadını çıkarın. Gastronomi ile tarihin iç içe geçtiği bölgemizde sizi benzersiz güzellikler bekliyor olacak.

Keyifli bir gece yolculuğunun ardından Gap organizasyonlarımız, Akdenizin doğusunda bulunan Türkiye’nin incilerinden Hatay’da muhteşem bir Hatay yöresel kahvaltısı ile başlıyor. Çağlayanlar bölgesinde bulunan Harbiye Şelaleleri ile size keyifli anlar yaşatıyoruz.

Rehberliğimiz eşliğinde farklı kültürlerin tarihinden bilgi almak için ST Pierre Kilisesi gezimizi yapıyoruz. Dünyanın ikinci büyük mozaik müzesi Zeugma Müzesi görülmeden gelinir mi bölgeden? Tabi Gaziantep ‘e gidilir de Antep Baklavası yemeden dönülür mü? Kültür ile Gastronomi iç içe geçecek bu turlarımızda, hem kültüre hem damak tadına hitap edeceğiz.

Dünyaca meşhur olmuş olan Göbeklitepe gezimizde gözlerinize inanamayacaksınız. Hasankeyf’den Dicle Nehri’ne, Midyat’tan Mardin’e bir çok farklı destinasyonda farklı kültür ve tatlarla karşılaşacaksınız. On Gözlü Köprü’yü Diyarbakır Ulu Camii’ni göreceğiz hep birlikte. Bu kadar kültür ve gastronomi üzerine artık Nemrut Dağı’nda güneşin batışını izleme zamanı geldi. Dönüş yolumuzda Kahramanmaraş’ta dondurma yemeden gelmek olmazdı. Onu da ayarladık sizler için.

Türkiye’de eşi benzeri olmayan her ilinde farklı bir tarih her ilinde farklı bir heyecan olan Güneydoğunun kadim şehirlerini gezme zamanı geldi. Dinlerin ve dillerin şehri Mezopotamya uygarlığına ev sahipliği yapan Mardin ve gezmeye doyamayacağınız tarihi sokakları, Kendine has kültürü ve Dicle ile Fırat’ı birbirine bağlayan Diyarbakır.. Baharatları, Dünyaca ünlenmiş olan Baklavası ve Mutfağı ile Gaziantep.. Peygamberler şehri, Tarihin sıfır noktası Birecik barajın’ da yer alan Halfeti..
Kommagene krallığına ev sahipliği yapan Adıyaman ve daha niceleri. Binlerce yıllık geçmişi ile Ülkemizde mutlaka görülmesi gereken yerler arasında bulunan Güneydoğu Anadolu Bölgesi her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor.
Farklıdır Güneydoğu bir giden bir gitmeyen için farklı heyecanlar uyandırır insana. Gidenin bir daha gitmek istediği ve ya dönmek istemediği yerdir Güneydoğu Anadolu. Gitmeyenin ise her zaman içinde ‘’birgün mutlaka gideceğim’’ dediği bir yerdir Güneydoğu Anadolu. Turlarımız özel tur araçları ile 5 gece 6 gün 4 gece 5 gün şeklinde bölgeyi bilen uzman rehberler eşliğinde gerçekleşip bölgenin seçkin otellerinde konaklama yapıyoruz. Sizlerde bu benzersiz tarihe tanıklık etmek şimdi den yerinizi ayırtın.

Güneydoğu’da Gezilecek Yerler

Işığın hiç sönmesin Diyarbakır derler mesela. On gözlü köprüde içilen çayın tadını başka bir yerde alamazsınız çünkü. Surların üzerinde dolaşırken Hevsel bahçelerinin manzarasına başka hiçbir yerde tanık olamazsınız. Tarihi Hasanpaşa hanında yapılan kahvaltının eşi benzeri yoktur.

Peki hiç Süryani kahvesi içtiniz mi ? Mezopotamya manzarası eşliğinde sizleri Mardin’e davet edelim o zaman. Dinlerin ve dillerin ortak noktasıdır Mardin. Tur programımız Hatay (Antakya’dan) başlayıp Kahramanmaraş’ da biter.

Hatay mezeleri ile ün yapmış bir ilimiz olup mutfağı oldukça zengindir. İlk olarak yöresel serpme kahvaltımızı alacağız.
Ardından Uzun çarşıda yiyeceğimiz biberli ekmek ve olmazsa olmaz künefesi ise bizlere ayı bir tat verecektik.

Anadolu’da kurulan ilk cami, Dünya’nın ilk mağara kilisesi ve yine Dünya’nın en büyük mozaik müzesinin Hatay’da olması bizleri gezerken daha da heyecanlandıracaktır. Ardından bir başka gastronomi şehri Gaziantep’e geçeriz. Tarihi kalesi ve ve Dünya’nın en büyük ikinci mozaik müzesinin Gaziantep’te olması ve ve yine Dünyaca ünlü baklavanın tadına bakmak için yine heyecan verici bir gün bizim olacak. Özellikle mutfaklarımızın vazgeçilmezi baharatların en güzellerini burada bulacaksınız. Baharat ve yöresel alışveriş yapacağımız Gaziantep sokaklarında gezmenin tadına doyacaksınız.

Tabi birde olmazsa olmaz Bakırcılar çarşısı. Muhteşem bakır sesi kulaklarınızın pasını silecek ve usta elleri seyretmeye doyamayacağınız bakır yapımını hep beraber izleyeceğiz. Gaziantep demek Hatay gibi Mutfak demek aslında. Çünkü ‘’Dünya bir ev olsaydı mutfağı kesinlikle Gaziantep olurdu’’ derler. Bize bu eşsiz yemekleri burada tadacağız.

Yolcularımız yöresel müzik eşliğinde devam ederken bir yandan da durak noktalarımız vardır. Mesela Halfeti. Cittaslow (sakin şehir) ünvanını almış olan Halfeti. Yüzyıllar boyunca bir çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Halfeti Birecik barajının üzerinde yer alır. ‘’saklı cennet ve kayıp kent’’ olarak da bilinen Halfeti her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapar.

Halfeti’de tekne turu yaparken batık minare ve Rum kaleyi fotoğraflamayı unutmayın. Gaziantep ve Şanlıurfa’nın tam ortasında yer alan Halfeti Güneydoğunun mutlaka görülmesi gereken yerler arasında yer alıyor. Bizlerde Gaziantep’ten Urfa’ya geçerken Halfeti’ye mutlaka uğruyor ve o benzersiz tarihe tanıklık ediyoruz. Eğer münferit olarak aracınız ile gezeceksiniz Gaziantep Yavuzeli istikametini kullanarak Rumkale üzerinden’ de Halfeti’ye varabilirsiniz.

Şanlıurfa

Gelelim peygamberler şehri Şanlıurfa’ya. Anlat anlat bitmez herhalde Şanlıurfa. İnsan nereden başlayacağını bilemez. Güneydoğu denildiği zaman aklımıza gelen ilk şehirdir Şanlıurfa. 2019 yılında Göbeklitepe yılı ilan edilmesinden sonra yerli ve yabancı turistlerin akını olan Şanlıurfa’da çevre il ve ilçelerinde’ ki otellerinde bile yoğunluktan dolayı konaklamanın zor olduğu bir zaman geçirdik.
Tarihin sıfır noktası oldu Göbeklitepe, insanlık tarihi yeniden yazıldı burada. Unesco dünya miras listesinde yer alan ve 12 bin yıllık geçmişe sahip Göbeklitepe’ yi gezerken adeta tarihin akışına kendimizi bırakıyoruz. Ardından Şanlıurfa’nın yaklaşık 44 km güneydoğusuna hareketimiz başlıyor ve rotamızı Harran’a çeviriyoruz.

Tevrat ta “Haran” olarak geçen yerin burası olduğu söylenir.. XIII. yüzyıl tarihçilerinden İbn-i Şeddat, Hz. İbrahim’in Filistin’e gitmeden önce bu şehirde oturduğunu bilinmekte ve bu nedenle Harran’a Hz. İbrahim’in şehri de denilmektedir. Ayrıca Dünya’da bilinen ilk Üniversitesi Harran’da yer almaktadır. Bizlerde Harran’a vardığımız zaman eski Harran evlerini ziyaret ediyor ve keyifli anlar yaşıyoruz. Ve Balıklıgöl… Urfa’nın simgesi haline gelmiş 150 metre uzunluğunda yer alan ve içerisinde sazan balıklarının olduğu bu balıklara halk tarafından büyük saygı duyulduğu bilinmektedir. İçerisinde HZ. İbrahim’in ateşe atıldığı yer olarak bilinen balıklıgöl dini açıdan da en çok ziyaret edilen noktalardan biridir. (Ayrıca HZ. İbrahim’in doğduğu mağarada içeride yer almaktadır)

Şanlıurfa’ya gelmişken sıra gecesine katılmamak da olmaz tabi. Davul zurna halay ve çiğ köftenin eksik olmadığını yörenin ünlü türkülerinin söylendiği ve bol eğlencenin olduğu sıra geceleri Urfalılarının vazgeçilmezidir. Kadim şehir Urfa’ya veda ederken Rotamız bu sefer Mezopotamya’nın başkenti Mardin. Gecesi gerdanlık gündüzü seyranlık.

Tarihi çarşıları, yemekleri, kiliseleri ve bütün dinlerin ve dillerin ortak noktası Mardin’de tadına doyum olmaz bir gezi yapacaksınız. Süryani kahvesini Mezopotamya ovasına karşı içerken buradan ayrılmak istemeyeceksiniz belki de. Güneydoğu Anadolu Bölgesinin Dicle bölümünde yer alan Mardin tarihi yerleri ile de mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır.

Süryani Katolik cemaatine ait Meryem ana kilisesi, eski Mardin evleri, Zinciriye Medresesi, Mardin merkezde gezilecek ilk yerler arasında. Ardında Mor Gabriel Manastırı, Deyrul Zafaran Manastırı, Midyat ilçesi eski PTT Binası Gezilecek yerler arasında.

Türk’ü Kürt’ü Arap’ı Süryani’si Hristiyan’ı… Hepsi bir arada yaşar Mardin’de. Renklidir sokakları… Aynı insanları gibi. Misafirperverdir halkı. Buralara gelmek için bir çok sebep aslında. Hem kültürümüzü hem tarihimizi hem de nasıl zengin ve kadim bir coğrafyada yaşadığımızı öğrenmek için Güneydoğu her zaman sizi bekler.
Güzergahımızı Mardin’den sonra Hasankeyf’e çevirmeyi çok isterdik ama maalesef Hasankeyf sular altında kaldığı için direk Diyarbakır’a geçiyor olacağız.

Ilısu barajının altında kalacak olan Hasankeyf 12 bin yıllık geçmişi ile adeta tarihe meydan okuyordu. Bırakın Hasankeyf’ine baksın Hasankeyf sular altında kalmasın dediler, Hasankeyf’ine dokunmayın dediler ama maalesef (HES) koca bir tarihi yuttu. Güneydoğuya sadece Hasankeyf’i görmek için bile gidenler varken şimdi sessiz sedasız ılısu barajının altında yok olmakta. Güzergah Diyarbakır dedik. Belki de tüm ön yargılarınız burada yok olacak. Hanları, camileri, surları ve yemekleri ile yerli ve yabancı turistlerin en çok merak ettiği ve ziyaret ettiği noktalardan biri. Şimdi Diyarbakır’ı keşfetme zamanı.

Diyarbakır

Dönemin Osmanlı valilerinden olan Vezirzade Hasan Paşa tarafından 1573 yılında yaptırılan Hasanpaşa hanı meşhur kahvaltısı ile bilinir. Diyarbakır’a uğrayıp ta burada kahvaltı yapmamak olmaz. Bizlerde Hasanpaşa hanında kahvaltı ve ya güzel bir Kumda kahve yudumlayarak programımıza başlıyoruz.

Diyarbakır sokakları çok hareketlidir esnafı çok içten insanları bir o kadar samimi ve misafirperverdir. Diyarbakır ne kadar televizyonlar da ki gibi bazen yanlış anlatılsa da sanırım gittiğiniz zaman ‘’Beni burada bırakın’’ diyeceksiniz. Sıcakkanlıdır Diyarbakır, tıpkı insanları gibi. Sizi içine çeker bir daha gel, yine gel ama gel der.

Bir gelenin tekrar geleceği kesin ama gelmeyenin de çok pişmanlık duyacağı şehir olan Diyarbakır da gezilecek bir çok nokta var. Mesela Anadolu’nun en eski camisi olan Diyarbakır Ulu Camii. 639 yılında Müslüman Araplar tarafından şehrin merkezinde yer alan en büyük kilisenin camiye çevrilmesiyle oluşturulmuştur. Caminin en önemli özelliği ise İslam aleminin 5.Harem-i Şerifi olarak kabul ediliyor.

Unesco Dünya Miras Listesinde yer alan Hevsel Bahçeleri ve Surlarda mutlaka görülecek yerler arasında. Tabi Hevsel bahçelerini Mardin Kapı ve ya Keçi Burcuna çıkarak izlemenizi tavsiye ederiz. Ardından ister yürüyerek (15 dk ) mesafe ile Diyarbakır’ın simgesi haline On gözlü köprüye ulaşıp bolca fotoğraf çekinebilirsiniz. Tavsiyemiz en güzel çayı burada içmenizdir.

Ardından Diyarbakır Şehir Merkezinde ki gezimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Çin seddinden sonra Dünya’nın en uzun ikici suru olan Diyarbakır Surları da Unesco Dünya Miras listesinde yer almaktadır. Dört ayaklı minareyi ziyaret edip, Bir rivayete göre dört ayağın altından yedi kez geçen birisinin dileğinin kabul olacağının söylendiğini dinleyip bizlerde yedi kez geçmeyi unutmuyoruz
Ardından Gazi Köşküne geçiyoruz. 1.Dünya savaşı sırasında Atatürk’ün Diyarbakır’da kolordu komutanı olduğu sırada karargah yeri olarak kullandığı bir köşktü. Sonrasında ise Diyarbakır belediyesi tarafından satın alınıp Atatürk’e hediye edilmiştir.

Diyarbakır gezimizi burada sonlandırırken güzergahımızı şimdi de Kommagene krallığına ev sahipliği yapmış Adıyaman’a çeviriyoruz. Yol güzergahı üzerinde Türkiye’nin en büyük hidroelektrik santrali olan Atatürk barajının eşsiz manzarası eşliğinde ( Nissibi köprüsü üzerinden) Adıyaman’a devam ediyoruz. Ardından Dünya’nın halen kullanılan ve en eski köprülerinden biri olan cendere köprüsünü ziyaret ediyor, Kommagene krallık Ailesi’nin kadınlarına ait anıt mezar olan karakuş Tümülüs’ünü ziyaret ediyoruz.
Ve Nemrut Dağı… Helenistik dönemin en görkemli yapıtların dan biri, gün doğumu ve gün batımında seyrine doyum olmayan Kommagene krallığı tarafından kutsal olarak tanımlanan nemrut dağına çıkarak muhteşem gün batımını izliyoruz. ( Nemrut dağına Münferit gidecek olanlar gün doğumunu da izleyebilirler) Gap turlarımız Adıyaman’da son bulurken artık dönüş yolculuğu başlıyor ama geride unutulmaz hatıralar bırakıyoruz. Belki de bir daha gelemeyeceğimiz, göremeyeceğimiz yerleri gezip görmenin heyecanıyla evimize dönüyoruz.

Bizlere farklı bir bakış açısı kazandıran Güneydoğu Anadolu Bölgesi kafamızda ki soru işaretlerini de kaldırmıştır sanırım. Şimdi arkadaşlarımıza, eşimize, ailemize ve yakın çevremize hemen buraları anlatmak için yola çıkıyoruz aslında. Biliyoruz ki hepimiz çok sevdik buraları bir yanımız ayrılığın hüznü bir yanımız ise mutluluk verici. Umarım tekrar gelmek nasip olur der gibisiniz… Güneydoğu Anadolu’nun bu benzersiz tarihi ve heyecanına ortak olmak için şimdiden rezervasyonunuzu yaptırın

Gap Turu Fiyatları

Gap Turu Fiyatları en uygun seçeneği ile Buskirala’da sizlerin hizmetinizde. Hem 4 gece 5 gün hizmet seçeneği hem de 5 gece 6 gün hizmet seçenekleri ile sizlere aynı hizmeti uygun fiyat politikası ile sunuyor. Gap Turu Fiyatları na genelde öğle yemeği, kişisel harcamalar ve Urfa da ki Sıra gecesi dahil edilmez. Bunun dışında Güneydoğu demek Gastronomi demek.

Her ilde farklı lezzetler keşfedebilirsiniz, her yerde restoran ve yöresel yemekleri tadacağınız birçok nokta olduğu için fiyatlar da oldukça uygundur. Bunun dışında bizlerde fiyat politikamızı belirlerken misafirlerimizin de bütçelerini düşünerek hareket ediyoruz.

Operasyon ekibimizin bölgede ki tedarikçiler ile yerinde birebir görüşerek uygun fiyata kalite hizmet anlayışı ile, hem restoranları hem de otelleri hem de gezilecek yerlerde ki ekstra hizmetler için anlaşma yapıp misafirlerimizin rahatını ve bütçesini fazla aşmadan rahat bir tur geçirmesini sağlar. Gap turu fiyatları her zaman misafirlerimizin kaliteli ve uygun bütçeli bir tur yapabilmesi için maliyetleri özenle çalışılıp hazırlanmaktadır.

Ankara Çıkışlı Gap Turları

Ankara Çıkışlı Gap turları her yıl ilkbahar ve sonbahar aylarında gerçekleşir. Başkent Ankaralıların en çok tercih ettiği turlar dan biri olan Gap turların da her yıl birçok misafirimiz bizleri tercih etmektedir. Bunun başlıca nedeni ise kaliteli hizmet, profesyonel bir ekip ve bölgeyi bilen uzman rehber eşliğinde turlarımızın gerçekleşmesidir.

Ankara çıkışlı gap turları 4 gece 5 gün 5 gece 6 gün ve Butik Gap turu olmak üzere farklı seçenekler ile hizmet vermektedir. Turlarımız yarım pansiyon konaklama olup özel tur araçları ile gerçekleşir. Ankara’dan hareketimiz ardından ilk durak noktamız Hatay olur ve yöresel kahvaltı ile başlayıp son gün ise Nemrut Dağının muhteşem gün batımı manzarası eşliğinde son bulur. Sizlerde Ankara çıkışıl gap turlarında yerinizi almak için acele edin.

İstanbul Çıkışlı Gap Turları

İstanbul Çıkışlı Gap turları her Pazar akşamı hareket edip ertesi gün sabah saatlerinde Hatay’da olur. Bölgeyi bilen profesyonel rehber eşliğinde gezip bir hafta boyunca Güneydoğu Anadolu Bölgesinin tamamını dolaşırız.

İstanbul çıkışlı Gap turları farklı seçenekler ile hizmetinizdedir. Bunlar Otobüslü, uçaklı kısa ve uzun programlardır. Turlarımız genelde yarım pansiyon şeklinde bölgenin seçkin otellerinde konaklama yaparak gerçekleşir. İstanbul çıkışlı Gap turlarında hem Avrupa yakası hem de Anadolu yakasında ki biniş noktalarımız sayesinde misafirlerimize kolaylık sağlarız.

İstanbul’un yoğun şehir temposu ve gürültüsün den biraz olsun uzaklaşmak için en çok kültür turları tercih edilir. Bunların başında da İstanbul çıkışlı Gap turları yerini alır. Hem uzun bir tur olması hem de farklı bir kültür coğrafya ile tanışacak olmamız en büyük etkendir. İstanbul çıkışlı Gap turları her bütçeye uygun olarak hazırlanmıştır. Sizlerde Güneydoğu Anadolu turumuza katılmak için acele edin.

Aksaray Çıkışlı Gap Turları

Aksaray Çıkışlı Gap turları belki de Aksaray halkının en çok tercih ettiği turların başında gelir. Tarihi ipek yolu üzerinde bulunan Aksaray’ın, Anadolu’yu Güneydoğuya bağlaması bunun en önemli etkenidir. Aksaray çıkışlı Gap turları 5 gece 6 gün ve Butik Gap turları olmak üzere iki seçenek ile hizmetinize sunulmaktadır.

Turlarımız yarım pansiyon konaklama olup bölgeyi bilen uzman rehberler eşliğinde gerçekleşmektedir. Aksaray çıkışlı Gap turları her bütçeye uygundur. Sizlerin rahatı düşünülerekten hazırlanan bu turumuz da hem eğlenceli bir şekilde gezip hem de yeni hatıralar biriktirip az para harcayarak çokça vakit geçirebilirsiniz. Her yıl ilkbahar ve sonbahar aylarında Aksaray çıkışlı turlarımız yoğun bir katılım ile gerçekleşir. Sizlerde Güneydoğunun benzersiz coğrafyasına katılmak için şimdiden yeriniz ayırtmayı unutmayın.

Sakarya Çıkışlı Gap Turları

Sakarya Çıkışlı Gap Turları genelde 5 gece 6 günlük turlardır. Turlarımız Hatay da başlayıp Adıyaman da son bulur. Sakarya halkının genelde en çok tercih ettiği turlardan biri olan Güneydoğu Anadolu turu her yıl bir çok misafire ev sahipliği yapar. Turlarımız Yarım pansiyon konaklama ile gerçekleşip bölgenin profesyonel rehberleri ile gezilir.

Sakarya çıkışlı Gap turları Pazar akşamı hareket eder cumartesi akşam ı tekrar Sakarya da olacak şeklide dönüş sağlar. Yaklaşık bir hafta boyunca Güneydoğu Anadolu bölgesini tamamen gezdiğimiz turumuzda her gün farklı bir her, her gün farklı bir heyecan ile uyanıp yeni yerleri görmenin tutkusuna kapılırız. Sizlerde Sakarya çıkışlı Gap turlarımızda yerinizi alarak bu benzersiz heyecana ortak olup yeni yerleri görmeye tanıklık edebilirsiniz

Kocaeli Çıkışlı Gap Turları

Türkiye’de eşi benzeri olmayan her insanın mutlaka görmesi gereken yerlerden biri olan ve bir çok tarihi noktası Unesco dünya miras listesinde yer alan Güneydoğu Anadolu Bölgesi Kocaeli halkının en çok merak tercih ettiği turlardan biridir. Kocaeli çıkışlı Gap turları tamamen rahat, fazla yorucu olmayan ve ekonomik fiyat seçeneği ile hizmetinizdedir. Turlarımız kokartlı rehber eşliğinde ve özel tur araçları gerçekleşip yarım pansiyon konaklama olarak bölgenin seçkin otellerinde kalınır.

İzmir Çıkışlı Gap Turları

Ege bölgesinin incisi İzmir ve İzmirlilerin her yıl binlerce kez ziyaret ettiği Güneydoğu Anadolu Turları büyük ilgi görüyor. Deniz’i bir kenara bırakıp Tarihe yakından tanıklık edip o atmosferi yaşamak için uçaklı ve otobüslü seçenekler ile Güneydoğu turlarına büyük ilgi gösterirler.

Tur programı Hatay’da sabah kahvaltı ile başlayıp bir hafta sonra Adıyaman’da bitiyor. Tarihin sıfır noktası Göbeklitepe’yi görmek için, nemrut dağında gün batımın izlemek için Urfa da sıra gecesine katılmak için Mardin’in gerdanlık gecesini izlemek için ve Gaziantep’te dünyaca ünlü baklavanın tadına bakma için İzmir çıkışlı Gap turları yoğun ilgi görür.

Farklı kültürlere ev sahipliği yapan Güneydoğu Anadolu İzmirlilerin en çok merak ettiği ve gezdiği bir bölgedir. İzmir çıkışlı Gap turlarına katılmak için İlkbahar ve Sonbahar ayları katılımın en yoğun olduğu zamandır. Sizlerde bu keyifli ve eğlenceli tura ortak olmak için şimdiden yerinizi ayırtın.

Uçaklı Gap Turları

Uçaklı Gap Turları artık herkesin en çok tercih ettiği Turların başında geliyor. Özellikle Güneydoğu Anadolu Bölgesinin Ankara – İstanbul ve İzmir gibi büyükşehirlere uzak olması insanları Uçaklı Gap turlarına yöneltiyor.

Otobüsle seyahat etmenin her ne kadar keyifli ve eğlenceli yanları da olsa da uçaklı turlar da zaman açısından tasarruf sağlıyor. Uçaklı Gap Turları özellikle bölgeyi sadece hafta sonu bile olsa en azından birkaç yeri görmek isteyenler için en başta gelir. Dilediği yerden başlar tura. Bizlerde Uçaklı Gap Turlarımıza genelde Hatay ve ya Adana’dan başlayıp Bölgeyi yaklaşık bir hafta boyunca özel tur araçlarımız ile gezip ve başladığımız noktada bitirip misafirlerimizi Havaalanına bırakırız.

Uçaklı Gap Turlarının bir diğer özelliği ise Türkiye’nin her yerinden katılımın olmasıdır. İster Trabzon ister Edirne isterseniz Denizli’den katılıp ortak buluşacağımız Havaalanından turlarımıza başlarız. Uçaklı Gap turlarında farklı illerden katılan misafirlerimiz ile de tanışıp gezip, dolaşıp vakit geçirdikçe yeni dostluklar da kazanma şansımız oluyor. Erken alınan uçak biletleri her zaman ekonomik olmaktadır.

Bununla beraber ortak havaalanında buluşacağımız saatte Acentemizin operasyon biriminden personelimiz, bölgeyi bilen profesyonel tur rehberimiz ve sizleri bekleyen araç kaptanımızla tura hazır bir şekilde başlarız. Uçaklı Gap turları özel turlar olduğu için ‘Private tur’ olarak da anılmaktadır.

Tamamen sizlerin keyifli ve rahat bir tur geçirmeniz için özenle hazırlanmış olan otellerimiz, araçlarımız ve profesyonel rehberimiz sizlerin huzurlu bir şekilde tur geçirmenizi sağlar. Uçaklı turlara her geçen gün talep daha çok artarken sizlerde bu keyifli ve eğlenceli Gap turlarımıza katılmak için acele edin.

Gap Turlarında Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Acemali Turizm olarak sizlere şimdiden unutulmaz bir tur geçirmenin sözünü verebiliriz. Operasyon ekibimizin özenle hazırlamış olduğu bir program, keyifli rotalar, Bölgeyi bilen Profesyonel rehberlerimiz, Bölgenin seçkin otellerinde sizlerin huzuru ve keyfi için anlaşmalar yapar ve yine sizlerin yolda giderken rahat edebileceğiniz özel tur araçlarını ayarlar, maksimum konfor ve güvenli bir şeklide turlarımızı gerçekleştiririz.

Turlarımızda rehberlerimiz her ili ve bölgeyi detaylı bir şekilde anlatarak sizleri gereğinden fazla bilgilendirmektedir. Her sorun ve sıkıntılarınıza karşı çözüm odaklı olan rehberlerimiz sizlerin rahatı ve güveni için sorumluluk almaktadır. Konaklama yapacağımız oteller Şehir otelleri olup bölgenin imkanlarına göre 3 ve ya 4 yıldızlı oteller olmaktadır.

Otellerimizi seçerken en önemli olan 3 konuya çok dikkat etmekteyiz. ‘’hijyen – güven ve yemekler’’ bunları özenle takip edip yerinde inceleyip sizleri sağlıklı ve huzurlu bir şeklide otelden ayrılmanızı sağlıyoruz. Bir sonra ki gün turumuz neresi ise oraya yakın konaklamaları da sizleri yormayacak şeklide tercih etmekteyiz. Bunun dışında araç kaptanlarımız sizlerin can ve mal güvenliğinizden sorumlu oldukları için dikkatli ve bir o kadar da tecrübeli kişilerdir.

Emniyet kemerleri gezi süresince takılı olup sizleri gezilecek noktalara ardından da otellere bırakmaktadır. Araçlarımız kişi sayısına göre verildiği için sizlerin rahat ve huzurlu bir şeklide gidebileceğiniz modelli araçlardır. Misafirlerimiz araca bindikleri ve tura başladıkları andan itibaren ‘’seyahat sigortaları’’ tur bitimine kadar devam eder.

Sizlerin keyifli ve bir o kadar güzel hatıralar biriktirerek, yeni arkadaşlıklar ederek geçirmenizi sağladığımız Güneydoğu Anadolu turlarında tamamen her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Hazırsanız gidelim sloganı ile çıkmış olduğumuz bu yolculuğumuzda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyar en yakın zamanda görüşmek üzere iyi günler dileriz…

Dinlerin ve dillerin buluşması noktası Güneydoğu Turları!

Mezopotamya uygarlığının merkezi, gecesi gerdanlık gündüzü seyranlık Mardin, Gastronomi şehri Gaziantep, Kommagene krallığına ev sahipiliği yapan Nemrut Dağı, Künefesi ve mezeleri ile ünlü Hatay, Tarihin sıfır noktası Göbeklitepe (Şanlıurfa) Dicle ile Fırat’ı birbirine bağlayan Diyarbakır ve çok daha fazlası Buskirala ile GAP turlarında.

Bambaşka bir coğrafya farklı bir iklim, her kültür ve inanıştan insanların olduğu misafirperverlikte sınır tanımayan halkı ile seyahat severlerin en çok merak ettiği yerlerden biridir Gap. Sizde bu meraka ve heyecana ortak olmak için ‘’Hazırsanız Gidelim’’ sloganı ile çıkmış olduğumuz Gap Turları organizasyonlarımıza katılabilirsiniz. Bölgenin seçkin otellerinde profesyonel rehber eşliğinde ve özel tur araçları ile ister Butik Gap Turu ister geniş ve kapsamlı Gap turlarımıza katılabilir unutulmaz hatıralara tanıklık edebilirsiniz.