En Kapsamlı Karadeniz Tur Programı

 En Kapsamlı Karadeniz Tur Programı

Doğu Karadeniz organizasyonlarında Buskirala iddiasını yineliyor. Karadeniz turu bizimle yapılır. Karadeniz bölgesi alelade geçiştirilecek bir iki güne sığdırılacak bir program olamaz. Ülkemizin adeta turizm cenneti olan bir bölgeyi gezerken en çok dikkat edeceğiniz şey hangi bölgeleri hangi rehberler eşliğinde gezeceğinizdir. Buskirala Karadeniz’in altını üstüne getirip hiçbir yerde, hiçbir operatörde bulamayacağınız bir gezi seçeneği ile karşınıza çıkıyor.

2020 yılının pandemi dönemi olduğu halde Karadeniz turlarının %100 memnuniyet ile sonlanması bize gurur veriyor. Siz de Karadeniz’i bizimle gezerek unutamayacağınız bir geziye katılabilirsiniz. Üstelik 12 taksitte ödeme avantajı ile.
Buskirala Karadeniz rotası çizilirken size kusursuz bir yol güzergahı sunar. En az yol ile en güzel noktaları gezersiniz. Bu sayede yol yorgunluğu içerinde bir gezi yapmaktan sizleri kurtarırız. Karadeniz programımız sırasında bazı bölgelerde tur otobüslerimizin geçemeyeceği dar yollar bulunur. Sizin güvenliğiniz için acentemiz yayla meraklılarına özel hazırladığı turlarında sizleri minibüsler ile transfer eder.

Batum sınır kapısında otobüsümüzün sınırı geçmesi bir kaç saat alır. Bu vakit kaybını önlemek için ise misafirlerimizi sınır kapısının öte yanında minibüslerimiz bekler. Batum turunu bu minibüsler ile yapar akşama tekrar bizi sınırda bekleyen tur otobüsümüze döneriz.

Acentamız bölgede öğle yemeği alabileceğiniz en kaliteli restoranları sizin için keşfeder ve turlarımıza dahil eder. Gerektiğinde bölgeyi gezer ve değişiklikler yapar. Fakat tur programında okuduğunuz hiç bir detay daha kalitesizi ile kesinlikle değiştirilmez. Bu sayede turlarımızda sürpriz ile karşılaşmazsınız.

Sizlere dört yıldızı otel ilan edilmiş ve değiştirilmesi gerekmiş ise konaklama için akşam otelinize geçtiğinizde en az dört yıldızlı veya beş yıldızlı bir otel ile karşılaşırsınız. Otel değişiklikleri genellikle bölgenin yoğun zamanlarında zorunlu hallerde yapılır. Otel seçiminde öncelik konaklama bedelleri değil sizin konforunuzdur. Asla evinizden daha konforsuz bir yerde konaklamazsınız.

Karadeniz turu program çeşitliliği ile sizler için kesenize ve vaktinize uygun bir çok seçenek sunuyoruz. Bizi takip etmeye devam edin.

Okumaya devam etmek içi gezi.buskirala.com/4-gunde-neler-yapilir sayfamızı ziyaret edin.