Doğu’nun İncileri

 Doğu’nun İncileri

Hazırsanız gidelim sloganı ile çıkmış olduğumuz yolculuğumuz da sıra geldi Doğu Anadolu’ya. Eşsiz bir coğrafya ve farklı kültürleri ile ülkemiz’ in en çok merak edilen yerlerinin başında gelir Doğu Anadolu. Bölgenin seçkin otellerinde yapacağımız konaklamalar ve uzman rehberler ile gezeceğimiz tarihi noktalar Doğu Anadolu’yu unutulmaz kılacaktır. Her gün farklı bir il de uyanmanın heyecanı ile güne başlayıp, farklı lezzetler tadıp, yeni insanlar ile tanışıp, bir hafta boyunca dolu dolu Doğu Anadolu’nun keyfini çıkarıyoruz.

Palandöken’den Erzurum’u İshakpaşa Sarayı’ndan Doğu Beyazıt’ı Van Gölünden Akdamar adasını izlemenin keyfini yaşıyoruz. Özel tur araçları ile ve Uçaklı seçenekler ile hizmet verdiğimiz bu turlarımızda hem sosyal mesafe hem de hijyene çok önem vermekteyiz. Güvenli turizm sertifikasına sahip otellerde konaklama yapmaya da ayrıca özen gösteriyoruz.

Doğu Anadolu programlarımızda gidilen bölgeler de yöresel alışveriş yapabilir, hediyelik eşyalar alabilir ve en önemlisi her ilin havasını doyasıya yaşayabilirsiniz. Doğu Anadolu gezilerinin en önemli özelliği ise; turların 12 Ay’a yayılması. Yazın otobüslü ve Uçaklı turlar ile Nisan ayından Kasım ayına kadar gerçekleşen turlar, Aralık ayından Mart ayına kadar ise Trenli turlar ile yapılan yolcukla bizleri Nostalji rüzgarına çıkarıyor.

Trenli Doğu Anadolu Programları

Son dönemde Trenli turlar oldukça ilgi görmekte. Yaklaşık 30 saat süren bu serüvende Anadolu’nun kadim bölgesini görebilir muhteşem yol manzaraları ile baş başa kalabilirsiniz. En güzeli de beraber seyahat ettiğiniz arkadaşlarınız ile yapacağınız yolculuklardır.

Buskirala ekibi Karadeniz – Ege & Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu operasyonunun ardından artık Doğu Anadolu turları organize ediyor. Sizler için hazırlanmış onlarca farklı otel, tesis ve destinasyonlar ile Doğu Turlarında fark açıyoruz.

Bölgeye ulaşmadan önce kusursuz bir tur yapmanız için tüm otellerimiz, ulaşım araçlarımız, tesislerimiz, rehberlerimiz ve saymakla bitmeyen organizasyonlarımız ile size hatasız turlar vadediyoruz. En iyi turu en uygun fiyata sunma politikamızdan vazgeçmeden Doğu Anadolu’ya hazırız. Şimdi Türkiye’nin en büyük coğrafyasını keşfetmeye bizimle başlamak için acele edin.