Buskirala ile Uzun Bir Yolculuğa Çıkmak

 Buskirala ile Uzun Bir Yolculuğa Çıkmak

Operatörümüz ile uzun bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? Pandemi sizi sıkmadı mı?

Eminiz sizlerde bizler gibi artık eve kapanıp kalmaktan sıkıldınız. Özledik çocuklarımızla Avm Avm dolaşmayı, sinemaya gitmeyi, dolaşmayı, restoranlarda yemek yemeyi. İçinde olduğumuz süreçte hemen hemen hepimiz aynı durumdaydık. Artık canı sıkılanlar ile yola çıkmanın vakti yaklaştı. Bu yıl siz hayatınızda renkli bir sayfa açmayacak mısınız?

Yarının ne olacağını öngöremediğimiz bu dünyada pek de evde kalıp oturmak iyi bir tercih gibi görünmüyor. Gerekli tedbirleri alıp hayatımıza devam etmek zorundayız. Bizler sizin için bu tedbirleri aldık. Şimdi uzun bir yolculuğa hazırlanıyoruz. Bu yolculukta adeta yanımıza arkadaşlar arıyoruz.

Pandemi ne zaman bitecek? sorusunu kendimize, arkadaşlarımıza veya arama motorlarına yazmaktan yorulduk. Artık hayata dönmenin zamanı geldi. Bu yıl için size tavsiye edeceğimiz uzun yolculuğumuz ülkemizin kuzeyine olacak. Sizler için hazırladığımız kusursuz bir Karadeniz turu rotası var. Bu rotada aileniz, sevdikleriniz veya arkadaşlarınız ile yer almaktan çekinmeyin.

Sonuna yaklaştığımız bu süreçte Buskirala ailesi olarak kendimize çok şey kattık. Fırsat bulup yapamadığımız tüm hazırlıkları bir yıldır detaylıca yapar olduk. Keşke fırsat bulmayacak kadar yoğun olmaya devam etseydik dediğimiz olsa da bu dönemi de sizler için boş geçirmeyerek çok daha yüksek kaliteli işler çıkarmayı başardık. Bünyemize kattığımız araçlar, portföyümüze eklediğimiz oteller ve çok daha fazlası sizlere en iyi seçenekleri sunabilmek içindi. Şimdi her şey bitti. Biz hazırız. Ya siz?

Aradığınız heyecanı web adresimizde bulacağınızdan eminiz. Bunu sağlayabilmek için bir günümüzü bile boş geçirmeden bir yıl gibi geniş ve boş bir zaman aralığımız oldu. Bu zaman zarfında emin olun araçlarımızda izleyeceğiniz videolara kadar hazırlandı. Ofisini hiç kapatmayan tek operatör olarak belki tarihe geçemesek de sizlerin karşısına en iyi seçenekler ile çıktığımızdan eminiz. Bu yıl birlikteyiz. Üstelik bol heyecanlı, bol aktiviteli ve hatasız bir şekilde. Tabi tüm bunları yaparken kurallara da uyacağız. Bu sayede hem güvende hem de mutlu olabileceğiz.

Hep birlikte çok uzun yolculuklara çıkabilmek dileğiyle.

Aklınıza gelen her soru için bizi arayın. 0850 840 5250