Bolu Nasıl Gezilir?

 Bolu Nasıl Gezilir?

Bolu turları günübirlik düzenlenir. Ankara’ya yakın olması sebebiyle bu muhteşem bölgede bir çok farklı destinasyonu acentemiz eşliğinde gezebilirsiniz. Doğayı sevenlerin gezmekle bitiremeyeceği, büyüleyici tur seçeneklerini sizler için hazırladık.

Bolu turlarında Yedigöller, Abant, Gölcük ve Sünnet Gölü gibi bir çok seçenek bulabilirsiniz. Abant Gölcük turu haricinde tüm turlarımızda araç içi kahvaltı paketi sunulur. Abant Gölcük turumuzda ise İnözü vadisinde serpme kahvaltı sunarız. Tüm kahvaltılarımız tur ücretlerine dahildir. Bu programımız günübirlik tur Pandemi kurallarına uygun şekilde organize edilir. Butik tur tadında geçen günübirlik seçeneklerimizden kısaca bahsedelim.

Beypazarı Abant Gölcük Turu

Abant Gölcük turumuz da diğer bolu turlarımız gibi günübirlik olarak düzenlenir. Ankara’nın belirli bilindik noktalarından sabahın erken saatlerinde hareketimizin ardından Beypazarı’nda güzel bir serpme kahvaltı sunarız. Kahvaltımız sonrasında kısa bir Beypazarı turu yapar ardından Nallıhan kuş cennetini görürüz. Rehberimiz burada kısa bir tanıtım yapacaktır.

Tanıtım sonrasında Abant’a geçeriz. Abant’ta fayton turu yapabilir veya doğa yürüyüşüne çıkabilirsiniz. Akabinde Gölcük’e geçeriz. Gölcük turu sonrasında sizi daha fazla yormamak için Ankara’ya dönüş başlar. Araç içi sıcak veya soğuk ikramlarımız eşliğinde bir yolculuk ile turumuzu sonlandırırız.

Yedigöller Turu

Günübirlik Yedigöller turu organizasyonumuza araç içi kahvaltı paketimiz ile başlarız. Ankara’ya yaklaşık 250km mesafede bulunan Yedigöller’e ulaştığımızda bizi göz kamaştıran bir manzara bekliyor olacak. Bu manzarayı rehberimiz eşliğinde gezeceğiz. Gezimiz sonrasında öğle yemeği için fırsatımız olacak.

Rehberimizin belirlediği süre boyunca bu bölgede serbest zaman veririz. Tam anlamıyla bir doğa turu olarak düzenlenen Yedigöller turumuzu sizleri aldığımız noktalara tekrar bırakarak sonlandırırız.

Günübirlik Bolu turları arasında en az yorucu olanıdır Sünnet Gölü turu. Dağların arasında kalmış muhteşem bir görüntü sizi adeta dinlendirir. Yine araç içi kahvaltı paketi ile başlar bu turumuz. İlk durağımız Göynük olacak. Göynük gezimiz sonrasında Sünnet Gölüne geçeceğiz.

Öğle yemeğimizi bu eşsiz manzara karşısında alacak ve bol oksijenli bir doğa yürüyüşü yapacağız. Doğa yürüyüşümüz sonrasında Mudurnu turumuzu yapıyoruz ve sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.