Batı Karadeniz Turları Hakkında

 Batı Karadeniz Turları Hakkında

Batı Karadeniz turları son yılların en gözde turu ünvanını alma yolunda hızla ilerliyor. Sinop’un güzelliklerini Kastamonu ile birleştirince ortaya çıkan keyifli bir rotada güzel anılar biriktiriyoruz. 2020 yılının pandemi zorluklarında bile kesin hareket ile kalkış yapan bu turlarımızda 2021 yılında yoğun bir talep olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu nedenle bölgede sizler için en konforlu olan otelleri hazırlıyoruz.

Tüm tedarikçi zincirimizde olduğu gibi Batı Karadeniz bölgesinde de hassas bir çalışma yaparak en iyisini hedefliyoruz.

Her haftasını bu bölgede geçiren, adeta Batı Karadeniz’i avucunun içi gibi bilen ve işine aşık rehber kadromuz ile hafta sonu turlarında kendinizi güvende hissettirecek programları sunuyoruz. Bölgenin inci taneleri değerinde turizm destinasyonlarını sizleri çok yormadan gezdirmenin heyeycanı içerisindeyiz. Artık hepsine ayrı bir gün ayırarak günübirlik turlar ile tek tek yolculuğa gerek duymayacak, güzel bir Batı Karadeniz turunda bir hafta sonu tüm bölgeyi tek turda gezebileceksiniz.

Batı Karadeniz; Marmara ile İç Anadolu halkımızın trafik derdinden ve iş stresinden hafta sonu için bile olsa kurtulmanın en kısa yollarındandır. Her iki bölgeden de ulaşımın kolay olması sebebiyle çokça tercih edilen destinasyonlardır. Özellikle Sinop, Erfelek Şelaleleri ile bölgenin turistik cazibe merkezi olma yolunda ilerliyor.

Doğu Karadeniz bölgesine göre daha yumuşak bir iklime sahip olan bu bölgemizde de sizin keyifle hafta sonu geçirebileceğiniz, kusursuz bir Batı Karadeniz Turumuz mevcut. Batı Karadeniz kendinizi cennetin bir köşesinde hissedeceğiniz , şırıl şırıl akan derelerin kenarında sevdikleriniz ile dolaşabileceğiniz şahane bir bölgedir.

İlgili turumuzun gezilecek yerleri arasında Sinop, Erfelek şelaleleri başta olmak üzere Karakum, Hamsilos koyu ve Kastamonu bulunur. Cuma akşamları Ankara’dan hareketli olan Batı Karadeniz Turu organizasyonlarımız Pazar akşamı keyifle sona erer. Yeşil ile mavinin birbiri ile yarıştığı cennetten bir köşede olduğunuzu hissedeceksiniz. Siz de Batı Karadeniz turları kategorimiz ile her hangi bir hafta sonunuzu şenlendirebilirsiniz.

Siz de Buskirala ailesine katılın her hafta sonunu birlikte doyasıya yaşayalım.