Aşı Olmayanın Katılamadığı Turlar

 Aşı Olmayanın Katılamadığı Turlar

Buskirala yine Türkiye’de bir ilke imza atıyor! Yüzlerce tur seçeneğini tam güvenli hale getirmek için her programı iki farklı araç ile yapıyoruz. Aşı oldunuz mu? yada korona virüsüne yakalanıp atlattınız mı? Size özel olan yüzlerce tur programı geliyor. Yılın tüm stres ve sıkıntılarını üzerinizden atmaya hazır olun!

1 Mayıs 2021 tarihi itibariyle adresimizde göreceğiniz tüm tur ve gezi programlarının tamamı ikiye ayrılıyor. Korona virüse karşı antikor kazanmış misafirlerimiz ile henüz aşı olmamış veya virüse yakalanmamış misafirlerimiz ayrı ayrı araçlarda seyahat ediyor.

Şimdilik sadece Ankara çıkışlı turlar için düzenlenen bu organizasyonlar sonraki haftalarda tüm şehirlerimizden organize edilecek. Bu sayede en güvenilir turlar yine Buskirala ile yapılacak. Üstelik tüm programlar aynı, hizmet aynı, araç aynı kalitede. Değişen tek şey sizinle aynı araçta seyahat eden misafirlerimizin aynı sağlık durumunda olması.

Sizlere sunduğumuz bu yenilik ile artık daha güvende olacağız. Her iki grubumuz da aynı güvenlik önlemleri eşliğinde seyahat etmeye devam edecek.

İster günübirlik ister konaklamalı tüm seçenekler hiç bir fiyat değişikliği olmadan 1 Mayıs 2021 itibariyle yine burada. Bizi takip etmeye devam edin. Sağlığınızı koruyun.

Ankara hareketli turlarımızı incelemek için bizi arayın.

Covid-19 Salgınına Karşı Aldığımız Önlemler

  • Sterilize Edilmiş Araçlar
  • Negatif Basınca Uyumlu Araç Havalandırmaları
  • Zorunlu Maske Kullanımı
  • Araç İçi Dezenfektanlar
  • Güvenli Turizm Sertifikalı Oteller
  • Hes Kodu Zorunluluğu
  • Antikor seviyesi yüksek gruplar ile Antikora sahip olmayan grupların birbirinden ayrı seyahati

1 Mayıs 2021 tarihi itibariyle tüm mevsim ve yaz dönemi turlarını iki farklı seçenek ile alabilirsiniz. Güvenli ödeme sistemimiz ile online rezervasyonlar sizi bekler.