Ankara’ya En İyi Gelen Gezi

 Ankara’ya En İyi Gelen Gezi

Buskirala Ankara’yı doğa ile buluşturuyor. Ankara’nın kültür turları yeni tur operatörünüz ile artık çok daha kaliteli ve uygun fiyatlı. Bu turlar arasında Karadeniz turları da bulunuyor. Karadeniz turları Ankara çıkışlı olarak her yıl Nisan ayında başlıyor. Karadeniz bölgesinin koyu yeşil sımsıkı ormanları ile denizinin ahengini izlemeye doymayacaksınız. Ankara’nın iş stresinden, betonarme yapılarından ve trafiğinden uzaklaşmanın en güzel yoludur Karadeniz turu. 

Her yıl tatil programlarına katılıp bir otele kapanıp kalmaktan sıkılmadınız mı? Dünya’yı gezmek sizce daha keyifli değil mi? Artık birlikte gezeceğiz. Karadeniz bölgesine ulaştığınızda farklılığı hissedeceksiniz. Cennetten bir köşede kalmışçasına uçsuz bucaksız ormanların rüzgar sesleri eşliğinde Hamsiköy sütlacımızı yerken, çayımızı yudumlarken anlarız hayatın Ankara’dan ibaret olmadığını. Doğu Karadeniz bölgesine doğru gittikçe daha bir güzelleşir her şey. Doyasıya gezer eğleniriz. Horonlar teperiz, kemençe dinleriz. Farklı kültürlere kucak açar, farklı tatlar deneriz. 

Karadeniz turları monotonluktan kurtulmanın en iyi yoludur. Bu turlara sevdikleriniz ile güvenle katılabilirsiniz.

Karadeniz turu Ankara çıkışlı olarak 3 farklı organizasyon seçeneği ile sunuluyor. Bu seçenekler Ankara çıkışlı uçaklı Karadeniz turu, Karadeniz turu ve Yeşil Karadeniz turudur. Uçaklı Karadeniz turumuz ile Karadeniz Rüyası turumuzun programları aynıdır. Sadece ulaşım yöntemi değişiklik gösterir. Batum gezisi bu turlara dahildir. Batum’u gezmek istemeyen misafirlerimiz içinse daha kısa bir Karadeniz turu sunmak istedik. Batumsuz Karadeniz için Yeşil Karadeniz turu size bir alternatif olabilir.

Her seçeneği en uygun fiyat garantisi ve 12 taksitte ödeme avantajı ile elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra dilediğiniz Karadeniz turunu her şey dahil konseptimiz ile de satın alabiliyorsunuz. Standart turlarımız yarım pansiyon olarak fiyatlandırılmıştır.