Ankara’dan Uzun Soluklu Turlara

 Ankara’dan Uzun Soluklu Turlara

Buskirala ile konaklamalı turlarda lüks otellerin tadını çıkarın. Tüm turlarda her bölgenin en seçkin otellerinde konaklıyor, profesyonel rehberler eşliğinde geziyor ve lüks araçlar ile ulaşım sağlıyoruz. Hepimiz konaklamalı turlara katılırken normal yaşantımızdan daha kaliteli mekanlarda konaklamak isteriz. Bunun bilinci altında turlar düzenliyoruz.

Tamamı sertifikalı otel portföyümüz sayesinde 2019 ve 2020 yıllarında tüm konaklamalı turlarımızın memnuniyet oranları %97 olmuştur. Bunun vermiş olduğu gurur ile hiç bir fiyat değişikliği yapmadan daha kaliteli oteller ile çalışmaya, bu oranı %100 olarak görmeye hedeflendik. Ankara çıkışlı konaklamalı turlar kategorimizde bulunan turları listeleyelim.

  • Karadeniz turları
  • Gap Turları
  • Doğu Anadolu Turları
  • Ege Turları
  • Akdeniz Turları
  • Şile Ağva Turları
  • Çanakkale Turları
  • Kapadokya Turları
  • Yurt Dışı Turlar

Konaklamalı Kayak Turları

Ankara çıkışlı konaklamalı turlarımız arasında en çok tercih edilen turlarımız Karadeniz ve Gap turlarıdır. Gerek uzunluğu gerekse ilgili bölgelerin turizm cazibesi sunması sebebiyle her hafta yoğun bir şekilde kalkış sağlayan bu turlarda dört yıldız ve dengi otellerde konaklama sağlanır.

Karadeniz ve Gap turlarının konaklama seçenekleri arasında üç gece dört gün ve 6 gece yedi gün olacak şekilde konaklama seçenekleri mevcuttur. Gitmek istediğiniz tur destinasyonlarını ilgili tur seçeneklerimizden seçip, kendinize uygun olan turu bulabilirsiniz. Hepsi birbirinden keyifli Karadeniz ve Güneydoğu turlarında sizleri aramızda görmek bizi mutlu edecektir.

Ankara çıkışlı turlar arasında çok tercih edilen bir başka seçenek ise konaklamalı Kapadokya turudur. Kapadokya Ihlara turu olarak isimlendirdiğimiz bu turlarda Kapadokya’nın her bölgesini karış karış gezebilirsiniz. Bölgenin yöresel yemeklerini tadabilir, güzel insanlarla tanışıp sosyal bir çevreye sahip olabilirsiniz.

Turlar en güzel tanışma ortamlarıdır. Bir insanı iyi tanımak için onunla seyahat et derlerdi büyüklerimiz. Bizler bu ortamı sizler için sağlıyoruz. Kapadokya turlarımız yaz kış her hafta düzenleniyor. Sizin için de iyi bir tercih olabilir.

Konaklamalı kayak turlarımız da son yıllarda kış sezonunun vazgeçilmezleri arasındadır. Genellikle Uludağ turları üzerinde yoğun çalışmalar yürütüyoruz. Kış sezonu boyunca her hafta sonu Uludağ’da muhteşem bir kayak turu yapıyoruz. Cuma akşamları hareket ediyor, Pazar akşamları Ankara’da oluyoruz. Kışa yaklaştığımız şu günlerde şimdiden rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Ankara’da minibüs kiralama desteği alarak araçlarımız ile tur ve gezilere çıkabilirsiniz.