Ankara’dan Akdeniz Gezileri

 Ankara’dan Akdeniz Gezileri

Buskirala ile Ankara çıkışlı Akdeniz turları artık çok uygun fiyatlar ile satışa sunuluyor. Bu turlarımız arasında uçaklı Akdeniz turları ile otobüslü Akdeniz turları göreceksiniz. Kesenize en uygun tur seçeneğine güvenli ödeme sistemimiz ile anında rezervasyon yapabilirsiniz. Ankara çıkışlı turlar arasında ilk sıralarda yerini alan bu kategorimizde uçaklı Olympos turu, Göl evleri tatili, otobüslü Olympos turu, Fethiye Kaş Kalkan turu ve Kuşadası Efes Pamukkale Salda turu göreceksiniz.

Akdeniz turları organizasyonlarımızda bölgenin seçkin otellerinde konaklama sağlayarak sizlerden %100 memnuniyet kazanan Buskirala bu turlarda sizlere eşlik etmesi için en donanımlı tur rehberlerini görevlendirir. Tur ile tatili bir arada yaşayacağınız tüm bu geziler sizlerin güvenle seyahat etmeniz için d2 yetki belgeli özel tur araçları ile yapılmaktadır.

Eşiniz, sevdikleriniz veya arkadaşlarınız ile streslerinizden kurtulmak mı istiyorsunuz? Ankara çıkışlı Akdeniz turları tam aradığınız şey olabilir. Deniz turu olarak organize edilen bu turlarda bir çok koy göreceksiniz. Her gittiğimiz koyda yüzme fırsatı da bulacaksınız.

Kapsamlı tur programlarımız Akdeniz bölgesinin en deneyimli tur rehberleri tarafından hazırlanır. Bu sayede kusursuz bir tatil yaparsınız. Siz henüz turumuzu satın almadan aylar önce tüm tesis ve oteller sizler için hazır hale getirilir. İşini keyifle yapan bir ekibin eseri olan Akdeniz turları ile hayatınıza renk katın.