Ankara’da Vakit Geçirmek

 Ankara’da Vakit Geçirmek

Ankara’da vakit geçirmek mevsime göre zor olabiliyor. Vaktini kapsamlı programlar ile doldurmak isteyen ve eğlenceli gezilere katılmak isteyen gezginlere operatörümüz Türkiye’nin en iyi seçeneklerini sunuyor.

Ankara’dasınız ve burada bir kaç gün kalacaksınız yada Ankara’da ikamet ediyorsunuz gezecek yer mi bulamadınız? Boş vaktiniz ister 1 gün olsun ister 10 gün Buskirala sizler için hazırlamış olduğu Ankara çıkışlı turlar ile boş vakitlerinizi iyi değerlendirmenizi sağlıyor.

Sabah çıkıp akşam dönebileceğiniz aktiviteler, bir gece iki gün süren programlar, haftalık geziler ve benzeri bir çok seçenek çok uygun fiyatlar ile sunuluyor. Başkentimize yakın olan yerlerden başlayarak boş vakitlerinizi daha sosyal ortamlarda değerlendirebilirsiniz. Operatörümüzün Toros sokak no:5 adresinde bulunan merkez ofisi size bu konuda yüz yüze desteği de verebilir.

Başkentte sıkılmanıza müsaade etmeyecek kadar sunabildiğimiz çeşitliliğe bayılacaksınız. Bir gün rafting, bir gün zipline, bir gün Atv turu, bir gün balon turu yapabilir, her gününüzü ayrı ayrı destinasyonlarda değerlendirebilirsiniz. Yada bunun yerine uzun soluklu programlarımız ile ülkemizin 7 bölgesinden herhangi birini kapsamlıca gezebilirsiniz. Yarım pansiyon veya herşey dahil olarak sunabildiğimiz bu seçenekler Ankara’nın en çok tercih edilenleridir.

Bahsi geçen programlarımıza ulaşmak için menümüzden Ankara’yı seçerek detayları görebilir ve rezervasyon yapabilirsiniz.

Yaz dönemlerinde yüzmek için, kış dönemlerinde kayak yapmak için bir çok fırsatı değerlendirebilirsiniz. Üstelik bu programları tüm kredi kartlarına online 12 taksit avantajı ile sağlıyoruz.