Ankara’da Neler Yapıyoruz?

 Ankara’da Neler Yapıyoruz?

Başkentte neler yapıyoruz şimdi sizinle paylaşalım. Biz başkentten günlük olarak yakın bölgelere, haftalık olarak da ülkemizin uzak bölgelerine aktivite organizasyonları düzenliyoruz. Bu organizasyonlar ile sizleri Ankara’nın gri renginden uzaklaştırıyor, yeni bölgelerde yeni arkadaşlıklara açılmanızın zeminini hazırlıyoruz.

Buskirala ile Başkentte canınızın sıkılması mümkün değil. Yaptığımız organizasyonlar ile müthiş eğleneceksiniz. Sizler için hazırladığımız gezi planları ile yılın 365 günü onlarca özel bölgeye geziler düzenliyoruz. Operatörümüz sunduğu tüm aktivitelerde yaygın kalkış noktası sayesinde sizlere müthiş bir ulaşım avantajı sağlıyor. Ülkemizin her neresine gitmek isterseniz isteyin Ankara’nın dört bir köşesinden katılım avantajını elde edersiniz. Özel olarak hazırladığımız bu programlarda sizlere gittiğiniz bölgeye en hakim olan profesyonel kokartlı rehberlerimiz eşlik eder. Bu sayede boş gözlerle bakmak yerine bir çok bilgiye de erişmiş olursunuz.

Operatörümüz sizler için hazırladığı Ankara çıkışlı turlar ile fark açmaya devam ediyor. Her programda standart olarak sunulan lüks otobüslerle transfer desteği, ücrete dahil kahvaltılar ve akşam yemekleri, profesyonel rehberler, milli park giriş ücretleri ve seyahat sigortaları sizleri güvenli bir yolculuğa kavuşturuyor. Her detaydan önce yapılan işin yasal zeminde yürütülmesi için çalışmalarını gerçekleştiren operatörümüz ile farklı bir çok bölgeyi keşfedebilirsiniz.

Turizmin Çıtasını Yükseltiyoruz

Buskirala sunmuş olduğu yenilikler ile turizm sektöründe çığır açmaya devam ediyor. Artık yıkık dökük otellerde konaklayarak aldığınız kültür turlarına veda edebilirsiniz. Bizim farkımız sizlere normal yaşantımızdan daha yüksek standartları sunmakla başlıyor. Bunu lüks otobüslerimiz, lüks otellerimiz ve uzman rehberlerimiz ile sağlayabiliyoruz.

Bir hafta Karadeniz transferi yapan rehberi ertesi hafta Akdeniz bölgesinde görevlendirmek yerine, her bölge için sabit bir rehber ve araç tahsis ediyoruz. Bu sayede her yaptığımız program bir öncekine kıyasla daha profesyonel ve daha kaliteli oluyor. Bunun sizlere yaşatacağı güzelliklerini organizasyonlarımıza katıldığınızda hissedeceksiniz.

Buskirala programlarını hazırlarken daima en iyisini en ucuza sunma hedefi ile işlemlerini gerçekleştirir. Bu sayede az öder çok gezersiniz.