Ankara Turlarında Güvenli Ödeme

 Ankara Turlarında Güvenli Ödeme

Bankanız ile aranıza girmiyoruz. Ankara çıkışlı turlar için online ödeme sistemleri hakkında yürüttüğümüz altyapı çalışmaları sayesinde online rezervasyon yapan hiç bir misafirimizin kart bilgileri operatörümüze iletilmiyor.

Ankara hareketli turlarda ödeme kolaylığı sağlayan bu sistem sayesinde rezervasyon sistemimizden yaptığınız işlemlerin sonucu bankanız tarafından operatörümüze iletiliyor. Her ödeme sürecinde cep telefonunuzdan sms ile onay isteyen bu sistem gezginlerimizin cüzdanlarını kati surette koruyor.

Rezervasyon işlemleri sırasında doldurduğunuz bilgi formları tarafımıza ulaşıyor fakat ödeme bölümüne ulaştığınızda bizler devreden çıkıyoruz. Bu durumda tek risk sizlerin kart bilgileri ile cep telefonlarının aynı anda kötü niyetli kişilerin eline geçmesi oluyor.

Açıkçası tüm kontrol sizde. Güvenle rezervasyonlarınızı yapabilmeniz için teknolojinin son noktası buskirala.com adresinde sizleri bekliyor. Ankara çıkışlı turlar sayfamızı ziyaret ederek güvenli rezervasyonun tadını çıkarabilirsiniz.