Ankara Turlar ile Bir Başka

 Ankara Turlar ile Bir Başka

Ankara’da zaman artık eskisi gibi sıkıcı değil. Ankara’dasınız ve nasıl vakit geçireceğinizi bilmiyor musunuz? Buskirala Ankara’da sizin için bir çok seçenek hazırlıyor. Dilediğiniz uzunlukta tur ve tatil programlarını web adresimizde bulabilir, eğlenceye yelken açabilirsiniz.

Alışılagelmiş tur ve tatil programlarını artık unutmanın zamanı geldi. Her zaman aynı noktalara aynı kalitede turlara çıkmaktan sizler gibi biz de yorulduk. Bu sebeple sizlere daha önce keşfedilmemiş bir çok destinasyonu tur organizasyonlarımız içerisine alarak sunduk. Ankara’nın en kaliteli tur seçenekleri sizler için düzenli olarak hazırlanıyor. Her hafta yeni bir noktayı keşfedebilirsiniz. Her turumuzda aynı kalite ve standardı yakaladığımızı göreceksiniz. 

Ankara’ya gönlünü vermiş bir ekibin hemşehrilerimize hazırladığı tur kategorileri şöyle sıralanır; Ankara çıkışlı Karadeniz turları, Gap turları, Ege turları, Akdeniz turları, Günübirlik turlar ve Haftasonu turları. Bu turlarımızdan biraz bahsedelim.

Ankara Kalkışlı Karadeniz Turları

Karadeniz turları Nisan ayı itibariyle başlar ve Ekim ayında sona erer. Bu turlar en çok tercih edilen haftalık turlarımız arasında yer alır. Sezon boyunce 3 gece 4 gün ve 5 gece 6 gün olacak şekilde konaklama seçenekleri sunulur. Bu seçenekler arasında kısa olan turumuzda Batum dahil değildir. Batum’u da gezmek isteyen misafirlerimiz Karadeniz Rüyası turumuzu tercih edebilirler.  Ayrıca Karadeniz turlarınızı dilerseniz Herşey Dahil Karadeniz turu haline de dönüştürebilir ve online güvenli ödeme sistemimiz ile satın alabilirsiniz.

Ankara Hareketli Gap Turları

Güneydoğuyu keşfetmek mi istiyorsunuz? Bölgenin mükemmel turizm potansiyeli içerisine siz de dahil olun. Tadına doyum olmaz yemekleri, keşfedilmemiş tarihi ve kültürel özellikleri ve eski adet ve törelerine hala sımsıkı sarılmış olan halkı ile farklı bir bölgedir Güneydoğu. Kendinizi iyi hissettirir. Yöresel tatlar ile damaklarınız şölene ulaşırken aynı zamanda kültüre de doyarsınız. Ankara harketli gap turları ile hatayınıza renk katın.

Ankara Çıkışlı Ege ve Akdeniz Turları

Tur ile tatil bir arada olacak şekilde organize ettiğimiz turlardır. Bu turlar genellikle haftalık olarak düzenlenir. 4 gece 5 gün veya 5 gece 6 günlük programlar sayesinde yıllık izninizi dolu dolu değerlendirebilirsiniz. Üstelik bu turlarda 12 taksite kadar ödeme avantajı da sunuyoruz. Erken rezervasyon ile çok daha uygun fiyata gelen Ege ve Akdeniz turlarında sizlerde şimdiden yerinizi alın tatilde de birlikte olalım.

Ankara Kalkışlı Günübirlik Turlar

Hepimizin keyifle ve sık sık katıldığı turlardır. Günübirlik turlar ile Buskirala ve kalitesini tanıyabilir, buna göre de uzun turlarımıza katılabilirsiniz. Genellikle hafta sonları düzenlenen bu turlar zaman zaman da perşembe günleri düzenlenmektedir. Amasra’dan Sapanca’ya, Yedigöller’den Abant’a kadar onlarca farklı yakın bölgeyi sizlerin hizmetine sunduğumuz rehberler ile gezmenin verdiği güveni hissetmelisiniz. Günübirlik turlar da diğer seçeneklerimiz gibi 12 taksit avantajı ile sunuluyor.