Ankara Seyahat Acentaları

 Ankara Seyahat Acentaları

Ankara Seyahat Acentaları, ilimizin sahip olduğu düşük turizm potansiyeline rağmen yüksek başarılar sağlıyorlar. İşini gerçekten severek yapan yüzlerce meslektaşımız var. Neredeyse tamamının dürüst ve kaliteli bir hizmet anlayışını benimsediğini söyleyebiliriz. Buskirala olarak hiç bir meslektaşımızı rakip olarak görmedik. Bundan sonrada göreceğimizi düşünmüyoruz. Çünkü aramızda öyle kaliteli insanlarımız var ki keşke hepimiz bir arada aynı ofiste çalışabilseydik dedirtiyor bizlere.

Böyle bir sektörde keyifle çalışıyoruz. Hepimiz kendi operasyonlarımıza yoğunlaşmış, işimizi nasıl daha iyi yapabiliriz derdindeyiz. Bugüne dek aramızda birbirimize veya bir başkasına zarar verecek hiç kimseyi görmedik. Cuma akşamları paslaşmalarımız arasında geçen diyaloglar, pazartesi sabahları yapılan yorumlar, salı günleri yaptığımız ziyaretler ile rengarenk bir Ankara’nın acentalarıyız biz. Hepimiz birbirimize kefiliz, hepimiz birbirimiz içiniz!

Başkent’in en hızlı, en hareketli sektörlerinden birinde sizler gibi değerli yöneticiler ile gerek arkadaş, gerekse komşu olmaktan mutluyuz. Bünyesinde bin civarında acenta bulunduran Başkentimizin acenta sayısı ile ilgili sonraki yıllarda problemleri olacağını düşünüyoruz. Tursab Orta Anadolu Bölge Müdürlüğümüzün acenta sayılarının sınırlandırması hususunda girişimleri olmalı diye düşünüyoruz. Bu seçeneklerden herhangi birini bir kaç yıl daha gerçekleştiremememiz durumunda Ankara Acentaları olarak çok yara alabileceğimizi belirtmek isteriz. Bu hususta gerek Tursab’ı gerekse meslektaşlarımızı bilinçlendirerek harekete geçmeliyiz. Uzun yıllar hizmet verebilmemiz için hepimiz bir arada hepimiz için çalışmalıyız. En iyisini yapmaya çalışan, gecesini gündüzüne katan ve işini severek yapan tüm meslektaşlarımıza saygı ve sevgi ile…

İyi Çalışmalar.