Ankara Kalkışlı Keyifli Rotalar

 Ankara Kalkışlı Keyifli Rotalar

Her yıl, her ay, her hafta her zaman en keyifli rotalar Buskirala’da. Ankara kalkışlı turlar arasından sizler için en keyifli olan 3 tur programını seçiyoruz. Hatasız tur programları sizleri bekliyor.

Sizler için seçtiğimiz 3 keyif dolu tur rotası

  • Karadeniz Rüyası Turu
  • Deluxe Kapadokya Turu
  • Fethiye Kaş Kalkan Turu

3 birbirinden güzel program sizleri bekler. Birinde doyasıya doğa, orman ve yeşil, birinde meşhur Cave otel konaklaması diğerinde ise doyasıya deniz, kum ve güneş. İşte Ankara çıkışlı tur seçeneklerinin kraliçeleri. Her biri diğerinden daha üstün. Sıfır hata mantığı ile ortaya çıkardığımız bu kusursuz programlarda sizleri doyasıya eğlence bekliyor.

Karadeniz Rüyası Turu

Karadeniz turlarının en çok tercih edileni ve en beğenileni olarak bu turu bu listeye almazsak olmazdı. Misafirlerimize ulaştırdığımız anketlerin tamamından %100 memnuniyet oranı dönüşü olması bizi mutlu ediyor. Katıldığınızda sizleri de mutlu edecektir.

Ankara’dan Karadeniz bölgesine gidecek seyyahlarımız için muhteşem bir gezi rotası. Kaçırmayın.

Deluxe Kapadokya Turu

Ankara çıkışlı Kapadokya turlarının adeta lideri. Kaya otel konaklamalı. Ultra lüks odalarda Kapadokya’nın ruhunu hissetmek isteyen herkes için en iyi seçenek. Neredeyse konaklama sunduğumuz otelde yediğimiz bir akşam yemeği fiyatına.

Balayı gezisi olarak bile değerlendirebilirsiniz. Kapadokya aşıklarına tavsiyemizdir.

Fethiye Kaş Kalkan Turu

Tatil ile tur bir arada. Fethiye’nin büyülü manzarasını daha önce görmemiş, Kaş’ın muhteşem sularında yüzmemiş ve Akdeniz’e doyamayanlara özel tavsiyemiz. Her gün farklı bir koyda yüzüp, her gün yeni heyecanlar sunuyoruz. Fırsat bu fırsat. Bu yıl üzerimizdeki yorgunluğu Fethiye Kaş Kalkan turu ile atıyoruz. Kaçırmayın.