Ankara Kalkışlı Kapadokya Gezisi 2 Gece

 Ankara Kalkışlı Kapadokya Gezisi 2 Gece

Ankara çıkışlı Kapadokya gezisi 2 gece olarak düzenlenmemektedir. Bölge destinasyonları gereği 1 gece 2 gün olarak düzenlenen konaklamalı Kapadokya turumuz sizin bu arayışınıza cevap verebilir. Her hafta sonu düzenlenen Kapadokya Ihlara turumuz ile Cumartesi sabah Ankara’dan çıkış sağlıyor, Pazar akşam dönüyoruz.

Ankara çıkışlı konaklamalı Kapadokya turumuzda ilk durağımız Tuz Gölü’dür. Tuz Gölü gezimiz sonrası Ihlara Vadisinde güzel bir gezinti şansı buluruz. Akabinde Güzel atlar diyarı Kapadokya’ya giriş yaparız. Bu turumuzda bir kahvaltımızı ve bir akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz. Bölgenin en seçkin otellerinde konaklama avantajımız ile sıfır şikayet politikamızı ayakta tutabiliyoruz.

Konaklamalı Kapadokya turumuzda sırasıyla Tuz Gölü, Ihlara vadisi, Derinkuyu Yeraltı Şehri, Uçhisar, Avanos, Paşabağ, Ürgüp, Balon turu, Onyx atölyesi, Göreme Açık Hava Müzesi ve Hacı Bektaş-i Veli Türbesi’ni ziyaret ederiz.

Tüm bu ziyaretlerimizi Profesyonel rehberliğimiz eşliğinde yapar, ulaştığınız her destinasyonda o bölge ilgili detaylı bilgilere hakim olursunuz. Bölgenin tamamını doyasıya gezip bir çok bilgiye erişebilir ve güzel anılar biriktirebilirsiniz.

Kapadokya turuna katılırken yanınıza güzel bir fotoğraf makinesi almanızı tavsiye ediyoruz. Daha sonra göremeyeceğiniz kadar güzel kartpostallara layık fotoğraf kareleri yakalayacaksınız. Ankara çıkışlı konaklamalı Kapadokya turu organizasyonlarımızda sizleri şarap mahzenlerine de götürürüz. Burada şarabın nasıl yapıldığını öğrenir ve dilerseniz tadım ve alışveriş yapabilirsiniz.

Filmlere konu olan, namı dünyanın dört bir köşesine ulaşmış bir bölgeye tüm dünyadan akın akın turist gelirken siz neden görmeyesiniz ki? Üstelik size sadece bir kaç saat uzaklıkta. İster aracınız ile gezin isterseniz Buskirala ile ama mutlaka bu bölgeyi görün. Yer altı şehirleri ve peri bacaları ile adeta büyülü bir şehirde olduğunuzu hissedeceksiniz.

Otantik havası, sıcak kanlı halkı, tarihi ve kültürel dokusu ile sizde iz bırakacak kadar güzel olacağından emin olabilirsiniz. Binlerce yıllık tarihi dokusu ile sizi çok eskilere götürecek, derin derin düşündürecek Göreme Açık Hava müzesini aileniz veya sevdiklerinizle gezdirelim. Akşam Türk gecesi ile de yöresel müzikler eşliğinde güzel bir yemek yiyelim.

Ankara’dan rüya gibi bir Kapadokya için bizi takip etmeye devam edin.