Ankara İçin Her Şey Dahil Kısa Programlar

 Ankara İçin Her Şey Dahil Kısa Programlar

Ankara’dan kısa turlara Buskirala güvencesi ile katılmanız mümkün. Başkentin en kapsamlı günübirlik gezilerini 08508405250’den bulabilirsiniz.

Özellikle hafta sonları organize edilen bu programlar ile Ankara’ya yakın bölgeleri keşfetmek çok keyifli bir hal aldı. Peki bu yakın bölgeler nereler? En uzağı tur otobüslerimiz ile 4 saat süren başkentin günlük ulaşılabilen noktalarıdır. Bu destinasyonlar arasında Sapanca, Maşukiye, Filyos, Abant, Gölcük, Yedigöller, Amasra, Kapadokya ve Kütahya bulunur. Kış sezonunda ise Uludağ, Ilgaz, Erciyes, Kartalkaya ve Kartepe programları yapılır.

Ankara hareketli Günlük Gezilerde Herşey Dahil Konsept

Buskirala’nın yine Türkiye’de bir ilk olarak misafirlerine sunduğu bir hizmettir. Standart günübirlik tur programlarında kahvaltı dahil paketler sunulur. Buskirala ise misafirlerine iki seçenek sunar. Bu seçenekler;

  • Kahvaltı Dahil Konsept
  • Her Şey Dahil Konsept

Web adresimde yayınlanan standart fiyatlar kahvaltı dahil paketlerimizin ücretleridir. Her şey dahil günübirlik geziler için satın al butonuna tıkladıktan sonra sistemimizin size sunacağı ek hizmetlerden dilediğini seçebilir, sepetinize ekleyebilir ve tur programını her şey dahil konsept olarak satın alabilirsiniz.

Her şey dahil günübirlik turlarımızda sepetinize ekleyebileceğiniz seçenekler genellikle öğle yemeği, tekne turu, müze kart vb. giderlerdir. Operatörümüz bu gider maliyetlerinde her hangi bir kar amacı gütmez. Tura katıldığınızda sizlere online satışa sunduğumuz ekstralar ile bölgede karşılaşacağınız fiyatlar birebir aynıdır yada turda daha pahalıdır.

Bu nedenle her şey dahil günübirlik turlar keseniz açısından daha uygun olabilir. Tüm bunların yanı sıra operatörümüz her şey dahil konsept ile Ankara kalkışlı konaklamalı programlar da sunar. Bu programlar sayesinde uzun soluklu tatil veya gezi rotalarınızda keseniz yorulmaz.

Sizler için tavsiye edebileceğimiz tüm seçeneklere bizi arayarak ulaşabilirsiniz.